Podsumowanie spotkania z 8 listopada

Tematem spotkania była Prokastrynacja, z którą wielu członków klubu była dość zaznajomiona. Tak przynajmniej wynikało z ich odpowiedzi na Pytanie dnia dotyczące sposobów przełamywania oporu przed odkładaniem rzeczy na później. Klubowicze zyskali nowe sposoby radzenia sobie ze zwlekaniem, a prowadzący spotkanie Michał przytoczył kilka anegdot dotyczących jego własnych doświadczeń.

O swoich prywatnych doświadczeniach w robieniu nowych rzeczy mówiła Dominika, która namówiła wszystkich do narysowania w 30 sekund rysunku osoby siedzącej naprzeciwko. Było to o tyle prostsze, że zmienił się układ sali. Tomek później opowiadał o sposobach pobudzenia kreatywności trzema polecanymi przez niego metodami, a Halina jako prawniczka wprowadziła nas w meandry ogłaszania upadłości przekonując, że często nie mamy pojęcia o czym informują nas media. Na koniec wystąpień Basia w ramach swojego podręcznika zaawansowanego chwaliła swój dom.

Sylwiusz, który pełnił rolę Gramatyka zaproponował bardzo uniwersalne słowo – hedonistycznie. Zostało ono użyte przynajmniej trzydzieści razy przy różnych okazjach! Antoni prowadził konkurs gorących pytań pytając m.in. o życie na Marsie.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz