Podsumowanie spotkania z 22 listopada 2011

Jak co dwa tygodnie i tym razem zbliżał się ten jedyny wtorkowy wieczór, kiedy członkowie klubu Top Careers Toastmasters spotykają się by doskonalić swoje umiejętności krasomówcze i liderskie.

Punkt godzina 19:00, zgasły świata i zapanowała romantyczna atmosfera. Na stołach migotały świeczki a uczestnicy poczuli w powietrzu zapach “Erotyki”. To właśnie ona była tematem spotkania. Gdy zapytałem: “Czym dla Ciebie jest Erotyka?”, padały krótkie odpowiedzi jednak w miarę upływu czasu, w miłej i przyjacielskiej atmosferze odpowiedzi stawały się coraz bardziej wyszukane.

Podczas spotkania mieliśmy okazję podziwiać cztery znakomite mowy: Darek w swym pierwszym wystąpieniu w klubie przedstawił nam swoje mocne strony; Piotr, pokazał jak właściwie należy operować głosem i udowodnił, iż tylko bardzo dobre przygotowanie i systematyczność są kluczem do sukcesu; Michał, po raz kolejny przekonywał do opanowania “tajemnej” wiedzy nt.: Easy Speak’a a Małgosia pokazała kunszt opowiadania wciągającej historii z pięknym morałem.

Gorące pytania poprowadził Tomek, który swym czarem i przebiegłością wprowadził element napięcia i zaskoczenia. Nie było to jednak problemem dla odpowiadających, którzy wyśmienicie poradzili sobie z umiejętnością błyskawicznego formułowania trafnych odpowiedzi.

Gościem specjalnym wieczoru był Darek – założyciel Muzeum Erotyki. Udowodnił nam wszystkim iż nie jest to temat tabu lecz rzecz ludzka, o której można opowiadać z pasją i zainteresowaniem.

Po spotkaniu, zafundowaliśmy sobie odrobinę sportowych emocji… w których główną rolę odegrały kule do kręgli.

Raz jeszcze dziękuję za zaangażowanie Was wszystkich. Dzięki Wam nasz klub może nieustannie się rozwijać.

Łukasz

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz