Podsumowanie spotkania z 18 października

Ostatnie spotkanie klubu Top Careers Toastmasters było sceną rozgrywki fascynującej gry „Toastmasters Game”. Rozgrywkę poprowadził Toastmaster wieczoru Darek. 

Jeszcze przed rozgrzewką w postaci Pytania Dnia, byliśmy świadkami partii gry „Kamień, nożyce, papier”. W szranki stanęli Piotr i Łukasz. Zwycięzcą okazał się Łukasz, który w nagrodę mógł wskazać, komu jako pierwszemu zostanie zadane pytanie dnia. Wynegocjował też dodatkową nagrodę w postaci dwóch cukierków.

Tego pamiętnego wieczoru przed swoimi zadaniami stanęło aż czworo graczy. 

Jako pierwsza, drugi krok na swojej ścieżce Kompetentnego Mówcy wykonała Magda, która w mowie p.t.: „Pozytywne myślokształty” zachęcała do kształtowania naszych myśli w pozytywny sposób, dzięki czemu możemy kreować nasze lepsze jutro. 

Drugą osobą, która zmierzyła się z siódmym już projektem, w swojej strategii rozwoju osobistego, był Łukasz. Łukasz w mowie pod dość tajemniczym tytułem „Znak zapytania???”, przekonywał nas do nauki języków obcych. Uświadomił nam bardzo obrazowo, że ich nieznajomość to nic innego jak wyrzucanie pieniędzy, o które mogłyby być wyższe nasze dochody gdybyśmy je znali. 

Jako trzecia wystąpiła Małgosia, która swym wystąpieniem rozpoczęła nową kampanię zaawansowaną „Opowiadanie historii”. W pierwszej bitwie (oczywiście wygranej) Małgosia przeniosła wszystkich uczestników gry w zaczarowany świat leśnych zwierząt, w którym lisek chytrusek wybrał się na ucztę do Mazowieckiego Zamku. 

W ostatniej odsłonie rozgrywki wystąpiła Beata ze szkoleniem, w którym wyjaśniła, o co tak naprawdę chodzi w grze Toastmasters. Opowiedziała o ścieżkach Kompetentnego Mówcy i Kompetentnego Lidera oraz o funkcji Mentora.

Na wielkie brawa zasługuje postawa Karola, który mimo tego, że nie jest członkiem klubu stanął do walki podczas gorących pytań. 

Po spotkaniu, kontynuowaliśmy zabawę grając już prawie tradycyjnie w kręgle w Hulakula. 

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania

Darek

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz