Podsumowanie spotkania z 23 sierpnia

23 sierpnia odbyło się kolejne spotkanie naszego klubu. Toastmasterem wieczoru był Sławek, a tematem przewodnim spotkania „Język kobiet, język mężczyzn”. Temat okazał się interesujący dla wszystkich uczestników, a ich odpowiedzi na pytanie dnia były wyjątkowo kreatywne. Każdy musiał się wczuć w płeć przeciwną i odpowiedzieć, w co by się ubrał na wieczorne spotkanie…

Podczas spotkania wystąpiło troje mówców. Jako pierwszy zaprezentował się  Stanisław, w mowie pod tytułem „Oszukać przeznaczenie”.  Był to jego pierwszy projekt, w którym przedstawił się nam i wyjaśnił dlaczego oszukał przeznaczenie.

Następna mowa pt. „Cisza nocy” to popis Haliny, która przybliżyła nam różne dźwięki nocne, w taki sposób, że wszyscy je słyszeliśmy.

Ostatnia wystąpiła Monika z mową „Wycieczka statkiem”. To już był projekt zaawansowany, a Monika barwnie nam opowiedziała o swojej wycieczce, zaprawiając swoją historyjkę dużą dawką humoru.

Po wysłuchaniu tych świetnych wystąpień, w przerwie wszyscy uczestnicy dzielili się swoimi wrażeniami.

Po przerwie Alicja, w sposób bardzo profesjonalny poprowadziła Konkurs gorących pytań. Pytania były wyjątkowo zmyślne, a  odpowiadający musieli się nieźle sprężyć, aby z humorem i dowcipem wybrnąć z opresji. Konkurs zasłużenie wygrał Michał.

Głównym oceniającym był Aleksander, który podsumował całe spotkanie i nie szczędził słów uznania dla tzw. osób funkcyjnych…

Pozostaje nam czekać na następne spotkanie…

Sławek

PS. Ponieważ nikt nie robił zdjęć podczas spotkania pozostaje przypomnieć przebojowy występ Sławka sprzed paru tygodni.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz