Podsumowanie spotkania z 12. lipca

Spotkanie upłynęło pod znakiem mowy ciała. Ale nie tego jak komunikujemy się z innymi za pośrednictwem gestów, czy postawy, lecz jakie nasze ciało wysyła nam komunikaty. Michał prowadził spotkanie przekazując różne ciekawostki dotyczące naszej percepcji i komunikatów, które czasem ignorujemy. Agenda spotkania została odwrócona – rozpoczęliśmy od gorących pytań – by zaburzyć nasze przyzwyczajenia.

Następnie w swym pierwszym wystąpieniu Tomasz przełamywał lody opowiadając o tym jaki wpływ na jego życie miały woda i komputery. Danusia później wspominała różne przygody dotyczące życia dyplomatów – najważniejszy wniosek jaki wyciągnęliśmy, to że nie lubi brązowych M&M-sów.

Zafascynowany tematem spotkania do wystąpień dołączył Łukasz, który w projekcie Twoje ciało mówi porównał ludzi – z punktu widzenia rekrutera – do cytryn. Dlaczego? Naciskając ludzi mogą oni pęknąć, lub puścić soki.

Na szczęście my nie pękamy. Spotkanie się przedłużyło tylko po to, aby oddać zaszczyt osiągnięciom klubu o których szczegółowo informowała Beata wręczając upominki i inicjując gorące oklaski. Nasz klub po raz czwarty z rzędu zyskał tytuł President’s Distinguished Club!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz