Spotkanie 3 lutego 2015

spotkanie20150203

…cel – wybór – działanie > bądź przywódcą swojego życia! 🙂

– o tym, że wytrwałością i pracą możemy dojść wszędzie tam, gdzie chcemy i wieść – ważne, szczęśliwe i piękne życie przekonał nas prowadzący spotkanie – Jakub.
Temat duchowości nie należy do łatwych, niemniej gratulujemy poruszenia tak delikatnej “struny” w każdym z nas.
– Gorące Pytania odkryły swoją nową formułę – pokonferencyjna inspiracja zyskała Wasze uznanie, więc zachęcamy do wolności jaką daje SŁOWO – tak, bo o nim mowa – niech będzie kluczem otwierającym myśli uczestników tego konkursu. Ku naszemu zaskoczeniu ochotnicy wyrywali się do odpowiedzi – tym razem wygrana w rękach Gościa > Agnieszko – brawo!
– rola funkcyjna zaprzyjaźnionego sędziego – Michała Stomy – wzbogaciła nasze umiejętności w zakresie mowy ciała, ach… ciągła nauka.
– Warszawska Syrenka – po dwóch tygodniach ponownie była z nami, jednak doba nie minęła, a znów zniknęła – podróżniczka z niej. Wiecie, że teraz w języku angielskim “przemawia”?
– celem rozwoju umiejętności liderskich wśród naszych członków, ogłoszony został “Konkurs na najaktywniejszego Klubowicza” – szczegóły odkryje regulamin – bądźcie w gotowości > zaraz zaczynamy!

– a na koniec DZIĘKUJEMY – to już tradycja w tym roku – mnogość nas na spotkaniach – bardzo lubimy takie wyniki 40 i 4 = 44. BARDZO SIĘ CIESZYMY, że byliście, jesteście, będziecie – a w szeregach Top Careers Toastmasters WITAMY aktywnych od samego początku swojego członkostwa – Irminę, Maćka i Łukasza!

Anna Piotrowska