Spotkanie 10 lutego 2015

spotkanie_20150210

– OBUDZIĆ W SOBIE LWA – niech ta postawa towarzyszy nam na scenie, idźmy w ślad za Toastmasterem wieczoru, bo… Jarku – moc w Tobie wielka – nie dość, że energia to również jako “przywódca” spotkania inspirująco dla nas swoją rolę wypełniłeś, dając przykład – jak działać, by cele realizować… na czas – DZIĘKUJEMY!
– ambiwalentnych odczuć w odniesieniu do wystąpień brak > wszyscy świetnie się spisali, a my mieliśmy okazję wysłuchać mów z 3 różnych poziomów – pierwsza, średnio- i zaawansowana > puenta? owszem! – niech KSIĄŻKA stanie się NAWYKIEM, a potem “BRONIĄ” na scenie życia
– Gorące Pytania – jesteśmy pod wrażeniem – coraz częściej biorą w nich udział chętni, a nie szczęśliwie wytypowani – BRAWO!
– na zakończenie spotkania 3 Gości ujawniło się jako Nowi Członkowie naszego Klubu – RADOŚĆ WIELKA – rośniemyyy!
+
– LIDER LIDERÓW – konkurs na najaktywniejszego Klubowicza rusza już za tydzień (17.02.2015) – regulamin w kolejnym poście, a już teraz zachęcamy do rozwijania umiejętności liderskich
– KONKURS MÓW I OCEN – za miesiąc (10.03.2015) nie lada wydarzenie, które nie tylko przez obecność na spotkaniu może być dla wielu osób wyjątkowe > jeśli chcecie wygłosić mowę, oceniać, pełnić określoną funkcję, to kontaktujcie się prosimy z Leszkiem Tomaszewskim lub / i Zbigniewem Dzideczkiem (kontakt telefoniczny / @ – dane w Easy Speaku lub rozmowa na spotkaniu)

Za cotygodniową INTEGRACJĘ – DZIĘKUJEMY, to przyjemność spędzać czas w taaakim gronie… nie tylko na nauce!
Do zobaczenia! 🙂

Anna Piotrowska