Spotkanie specjalne 27 stycznia 2015

spotkanie20150127

…do trzech razy sztuka i mieliśmy Gościa Specjalnego – Agatę Konador > na warsztat, wzięta została dykcja i emisja głosu.

ponadto:
– dekoracja sali (Przemku – być w gronie zawodowców, to wszystko Twoja zasługa – doceniamy!)
– edukacyjno-finansowa Mowa Pawła (temat morze – czekamy na kolejne wystąpienie)
– 3 Gorące Pytania i… ochotnik nr 1 – gość > brawa za odwagę! “Otwarta” postawa jednak przesądziła – Antoni wygrał – gratulujemy.
– klubowicze i goście (łącznie było nas 57 osób – oszałamiająca frekwencja – dziękujemy i zapraszamy co tydzień, jak widzicie – wszyscy się mieścimy)
– warto uczestniczyć w wydarzeniach niezwykłych, jakim był w miniony weekend TLI (Toastmasters Leadership Institute = Instytut Przywództwa Toastmasters) > Ewa Turek (Główny Organizator) podziękowała liderom tego projektu oraz osobom wspierającym, przekazując w Ich ręce dyplomy

– podsumowaniom nie było końca, a jedno jest pewne, co podkreśliliście – razem czujemy się komfortowo, a przy nauce dobrze się bawimy – o czym świadczy kolejna integracja po spotkaniu, na którym zainteresowani przepytali jeszcze Agatę – co / jak / dlaczego… by uwolnić głos, o który się nie podejrzewali!
Polecamy – ćwiczcie, trening czyni mistrzem! 🙂

We wtorek znów się widzimy – pozdrawiamy!

Anna Piotrowska

***

NOTATKA

Drodzy,

by wspomóc pamięć po minionym wydarzeniu specjalnym, na którym to Agata Konador poprowadziła warsztat z dykcji i emisji głosu, kilka informacji dla Was, z komentarzem – ĆWICZCIE! 🙂

1. ułożenie języka
2. rozmasowywanie żwaczy
3. rozciąganie żuchwy
4. gimnastykujcie twarz
5. gimnastykujcie język
6. rozluźniajcie szyję
7. rozciągajcie skórę na żebrach i plecach
8. spinajcie i puszczajcie brzuch
9. zjadajcie kulki powietrza

Powodzenia!