Wyjazd w Gory Sowie 1-3 czerwca – zaproszeni​e od klubu ToastMaste​rs Poznan

Zaproszenie przekazane przez klub poznanski:-)

Zapraszam bardzo gorąco całą brać toastmasterową na wyjazd w Góry Sowie w dniach 1-3 czerwca. Wyjazd, który rozbudzi wyobraźnię dzięki czemu nasze mowy będą jeszcze lepsze. Wyobraźcie sobie zapach kiełbaski skwierczącej na ognisku, widok księżyca wśród gwiazd, dreszcz emocji w czasie nocnego spaceru na wieżę widokową na Wielkiej Sowie. Dalej: wspaniałą panoramę Gór Stołowych widoczną zza lekkich porannych mgieł, szum pobliskiego sosnowego lasu, śpiewy ptaków i … wlele elementów przyrody, których nie sposób dostrzec i docenić w mieście.

Poza tym mnóstwo atrakcji: zabawa przy muzyce w Piwnicy pod Orłem, wycieczka w Góry Stołowe, być może do Kłodzka, spotkanie z niesamowitym gawędziarzem, koniarzem Stefanem Kobakiem. Stefan opowie nam o swojej pasji, jaką są konie i pokaże nam, w czsie wycieczki konnej, swoje ulubione trasy konne po “preriach” (czytaj łąkach położonych na zboczach góry Anny).

Atrakcje to nie wszystko. Wyjazd ten to idealna okazja do pogłębienia znajomości i przyjaźni między nami.

 

Termin zapisów przesuwamy do 25.05. Ze względów na ograniczoną ilość miejsc, w momencie zapełnienia się listy pionformujemy o tym.

Dalsze szczegoły: http://tmpoznan2012.org/GorySowieToastmasters.pdf

Pozdrawiam, Grzegorz


0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz