Podsumowanie spotkania 8 maja 2012

Tytuł tego spotkania był dość frywolny tym razem – „Kiedy mamy szybszy oddech”.  Jednak Toastmaster wieczoru, Małgosia L. miała na myśli sytuacje ekstremalne, a one z kolei adrenalinę i w konsekwencji szybszy oddech.

Po wprowadzeniu Małgosi, Sylwiusz jako Główny Oceniający przedstawił swój zespół. Osobami funkcyjnymi, czuwającymi nad całym spotkaniem byli:

Chronometrażysta – Łukasz D., Kontroler Płynności – Przemek, Gramatyk – Agnieszka.

Pytanie dnia, które było mocno związane z tematem brzmiało: „Wyobraź sobie, że jesteś w bardzo niebezpiecznej sytuacji, zagrażającej Twojemu życiu. Musisz podjąć szybką decyzję, która uratuje Tobie życie. Co robisz by zapanować nad emocjami by podjąć właściwą decyzję?”

Słowem dnia była „adrenalina” i padały bardzo ciekawe odpowiedzi z jego użyciem. Jednak adrenalina wielokrotnie powtarzała się w temacie wieczoru i zwycięzcą konkursu na użycie jak najczęściej słowa dnia wygrała Małgosia L.

Tego wieczora wysłuchaliśmy trzy fantastyczne mowy. Pierwszą mowę i pierwszy projekt  z podręcznika podstawowego miał Filip. Tytuł wystąpienia „Idol”.

Drugie wystąpienie było drugim projektem Stanisława z podręcznika podstawowego pt. „Prześwietlenie”.

Trzecie wystąpienie było piątym projektem z podręcznika zaawansowanego „Interpersonal Communication” Michała, pod tytułem 4-etapowa asertywność.

Po przerwie nastąpiła sesja gorących pytań, którą prowadziła Danusia. Ten konkurs wygrał Tomek Kr.

Po sesji gorących pytań były oceny. Mowę Filipa oceniała Monika. Mowę Staszka oceniała Beata. Mowę Michała oceniła Ewa.

Na koniec Sylwiusz wraz ze swoim zespołem zdali raport ze spotkania.

 

Toastmaster Małgosia L.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz