Podsumowanie spotkania 20 marca 2012

Co to jest Cloud Computing (przetwarzanie w chmurze),  jakie usługi oferuje oraz z jakimi modelami dostępności tego nowego trendu IT możemy się spotkać dowiedzieliśmy się na spotkaniu, które prowadził Tomek.

Zagubiona walizka z precjozami naszego klubu na początku opóźniła rozpoczęcie spotkania.

Sławek, który pełnił funkcje głównego oceniającego sprawnie przedstawił swoją grupę funkcyjną: Leszka – Kontrolera Płynności, Stanisława – Chronemetrażystę i Łukasza – Gramatyka. Umieszczenie przez Łukasza słowa dnia w agendzie (przez aplikację easy-Speak) pozwoliło Sławkowi użyć go zanim oficjalnie słowo „Promienny” zostało odczytane.

Po krótkim wstępie uczestnicy odpowiadali na pytanie dnia „Czy spotkałeś się z terminem Cloud computing – przetwarzanie w chmurze, a może masz pomysł na nową usługę w chmurze np. wirtualny dentysta ?”.

Pierwszą promienną mowę wygłosił Artur. Opowiedział on nam swoją historię „wycieczki” do wyspiarskiego kraju wraz z niezwykłymi perypetiami jakich doświadczył.

Po nim występowała Dominika, która realizując piaty projekt mówiła o rozwoju i wzroście w przemówieniu „Jak stałam się drzewem”.

Swoje trzecie wystąpienie przedstawił Sławek. Deliberował on na temat dyscypliny oraz jej wpływu na działalność klubów Toastmasters.

Ostatnim mówcą była Joanna, która realizowała projekt zaawansowany. Nakłaniała nas do radosnego zaakceptowania zmiany strategii wynagrodzenia oraz polityki jakości w  firmie meblowej dziadka.

Po przerwie Magda zadawała interesujące gorące pytania Danusi, Patrycji, Ernestowi i Monice. W trakcie głosowania uznaliśmy, że najlepiej odpowiedziała na pytanie Danusia … Gratulujemy!

Sprawnie informacje zwrotne na temat wystąpień przedstawili oceniający Ewa, Iwona, Michał i Halinka.

Dziękuję za wspaniałe 2 godziny spędzone z członkami klubu i gośćmi spotkania.

Pozdrawiam, Tomek

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz