Podsumowanie spotkania z 19. kwietnia

Jak przystało na okres wiosenno-przedświąteczny tematem spotkania było wietrzenie domu czyli wiosenne porządki”. Wszyscy mogli wypowiedzieć się na temat robienia porządków we własnym domu, przy czym niektóre pomysły warte były zapisania czy wręcz opublikowania-takie ciekawe one były.

Krótki kurs przeprowadzenia wiosennych porządków okraszony był świetnymi wystąpieniami. O podsumowanie nowej reformy edukacji pokusiła się Magda. Wyszło jej to lepiej niż najlepszym komentatorom politycznym. Sławek zaprezentował nam jak walczyć z własnymi słabościami, mało tego- jak je pokonać! Jego wystąpienie wzbudziło tak wielkie emocje i głęboko zapadło słuchaczom w pamięci, o czym świadczy fakt, że pomimo że Sławek nie brał udział w konkursie gorących pytań, zostały oddane na niego głosy. Zgodnie z podręcznikiem było to jego trzecie wystąpienie, ale ja osobiście gotowa byłabym je zaliczyć jako dziesiąte.

Grzesio uczył nas improwizacji. Opowiadał nam, jak potrzebna jest ona w codziennym życiu i ile może nam przynieść korzyści.

Finałowe wystąpienie z podręcznika podstawowego zaprezentował nam Michał. Świetnie dobrany temat nawiązywał do wyborów w klubie, które będą miały miejsce jeszcze w tym miesiącu. Tym samym Michał dołączył do grona mówców posiadających tytuł CC. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs gorących pytań wygrała Joasia. Całe spotkanie było energetyzujące, wystąpienia były ciekawe a ich oceny konstruktywne i bardzo “kanapkowate”. Ocenę całego spotkania wystawiła Agnieszka.

Ja tez tam byłam, spotkanie prowadziłam, w przerwie ciasta świąteczne (razem z innymi) zajadałam i mam nadzieje że niczego nie zapomniałam…

Halina Suchodolska

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz