Konkurs Przemówień i Oceniania – 29 marzec 2011

Witajcie Klubowicze, witajcie Goscie.

juz w najblizszy wtorek, 29 marca na ulicy Koszykowej 79 w sali 205 – tej co zwykle w naszym klubie Top Careers Toastmasters odbedzie sie Konkurs Przemowien i Oceniania. Wiecej o szczegolach obydwu pod-konkursow przeczytacie na:

http://wiki.toastmasters.edu.pl/index.php/Konkursy_przemówień

Przedstawie krotko glowne zalozenia obydwu konkursow i prosze Czlonkow klubu o pomoc w organizacji obydwu konkursow.

* International Speech Contest – Konkurs Przemowien (5-7 min, dowolny temat); jedyny konkurs ktory ma final na poziomie ogolnoswiatowym.

W naszym klubie sa osoby chetne do uczestniczenia w Konkursie Przemowien po polsku i po angielsku – zapraszam kolejnych chetnych, jesli jeszcze sie nie zglosili- prosze o kontakt ze mna.

* Evaluation Contest – Konkurs Oceniania – wszyscy wysluchuja tego samego przygotowanego przemowienia (5-7 min), a nastepnie pojedynczo wyglaszaja ewaluacje (2-3 min); do tego konkursu potrzebna jest przemowienie do oceniania (tzw. Target Speech)

Mowce, ktory wyglosi te przemowienie do oceniania- po polsku- juz mamy, zapraszam kolejnych chetnych do wystapienia w Konkursie Oceniania do zglaszania sie do mnie.

Przewodniczyc konkursowi bede ja, Beata Suchodolska jako Contest Chair i bede go prowadzic. Mamy juz Sedzie Glownego ktorym zgodzila sie byc Malgosie Lisowska. Prosze, zeby do Malgosi zglosily sie osoby, ktore zechca byc Sedzia:

* Judge – Sedzia; osoby mozliwie doswiadczone w ocenianiu, ktore ocenia wystapienia uczestnikow konkursu

Potrzebujemy jeszcze Tie Breaking Judge – Sedziego Rozstrzygajacego, ktory ocenia uczestnikow tak jak zwykly sedzia, ale jego glos liczy sie tylko w przypadku remisu; rola tajna – tylko Sedzia Glowny wie kto jest Sedza Rozstrzygajacym- chetnego do pelnienia tej roli rowniez prosze o kontakt z Malgosia Lisowska- lisowskamalgorzata@gmail.com

Potrzebujemy jeszcze jednego Chronometrazyste, ktory bedzie mierzyl czas podczas wystapien konkursowych

Zwyciezcy klubowych konkursow beda mogli reprezentowac nasz klub na szczeblu naszego obszaru Area C4 juz 16.04.2011 na Konkursie Przemowien i Oceniania Area C4+C6 w Warszawie.

Zwyciezcy konkursow po polsku na tym etapie skoncza swoj udzial w konkursie a zwyciezcy konkursow w naszym Area C4 po angielsku pojada reprezentowac nasze Area C4 do Lipska – na Konkurs Dywizji 30-tego kwietnia.

Pomoc w organizacji konkursu jako Sedzia Konkursu- Contest Chair- pozwala zaliczyc projekt 6 z podrecznika Competent Leadership (CL). Zapraszam osoby zawansowane w ocenianiu, ktore jeszcze nie maja zaliczonego projektu 6 do zglaszania sie do pelnienia funkcji Sedziego.

Jesli chcesz wziac udzial w konkursie lub pomoc w organizacji zglos sie do mnie lub w wyszczegolnionych wyzej przypadkach- do Malgosi Lisowskiej.
Gosci zapraszam do licznego przybycia i dopingowania uczestnikow Konkursu.

Pozdrawiam serdecznie, do zobaczenia.

Beata Suchodolska

Vice Prezes ds. Edukacji, Top Careers Toastmasters

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz