„Książki, które nas inspirują”. Spotkanie TCTM 3.08.2021

 

Krzysztof, jako gospodarz ostatniego spotkania klubowego zabrał nas w świat książek które inspirują. Pośród mnóstwa budujących przykładów książek dowiedzieliśmy się między innymi dlaczego warto szukać swojego „dlaczego”, a sam prowadzący przedstawił również ciekawe dane statystyczne dotyczące książek.
Mowy przygotowane wygłosili Karolina, i Andrzej. Karolina zachęcała nas do włączenia ekologicznego trybu życia i zainspirowała kilkoma nieszablonowymi pomysłami do domowego recyclingu.
Andrzej, opowiedział o swojej perspektywie na definicję słowa „konflikt”, oraz zaproponował kilka sposobów na rozwiązywanie takiej kryzysowej sytuacji.
Cotygodniowe zmagania w konkursie „gorących pytań” poprowadził Tomasz. Jego innowacyjne podejście do konkursu (dodanie elementów wizualnych), spowodowało, że rywalizacja nabrała rumieńców. Było ciekawie i wesoło, a w odpowiedziach na pytania mogli zabłysnąć również nasi goście.

Zwycięzcy konkursów:

Najlepszy mówca: Andrzej B.
Najlepsza ewaluacja mowy: Ewa T.
Najlepsza odpowiedź na gorące pytanie i najbardziej humorystyczna wypowiedź Katarzyna K.

Z tego wieczoru zapamiętamy, że warto czytać. Książki inspirują, uczą i przedłużają życie. Do zobaczenia kolejnym spotkaniu, już we wtorek.

Podziękowania dla red. Julii F. za pomoc w przygotowaniu relacji.

Klubowy dyr. d/s PR. Andrzej W.