„Innowacje klubowe” Relacja ze spotkania 27.07.2021

 

Nasz gospodarz Adrian Niechciał, zabrał nas w świat innowacji klubowych. Z przyjemnością mogliśmy posłuchać o interesujących nowinkach technicznych wdrażanych w ostatnim czasie w naszej organizacji. Okazuje się, że obecne nietypowe czasy wzmogły naszą kreatywność i dzięki nowym usprawnieniom i odrobinie elektroniki mogliśmy przenieść nasze spotkania również do świata wirtualnego.
Pierwszą mowę przygotowaną, wygłosiła Alicja, która opowiedziała nam „Jak to się zaczęło?”. W osobistym swoim wystąpieniu dowiedzieliśmy się od Alicji jak to się stało, że trafiła do naszego klubu, i co miał z tym wspólnego pewien ksiądz.
Drugą mowę wygłosił Andrzej, który w swoim wystąpieniu wspomógł się rysunkami i.. podłogą. Pokazał publiczności jak nieszablonowo przygotować się do wystąpienia – przybliżył nam podstawy techniki zwanej mapowaniem myśli.
To już tradycja, że z wypiekami na twarzach słuchaliśmy występujących w „gorących pytaniach” , gdzie ochotnicy z publiczności odpowiadali na pytania prowadzącego Kuby. Zwycięzcą okazał się Krzysztof, który pokazał swoją „cyber naturę”.

Najlepszy w gorących pytaniach – Krzysztof,

Najlepszy mówca – Andrzej,

Najlepszy ewaluator – Wiktor

Najlepszy humor – Krzysztof