Relacja ze spotkania 6.07.2021 “Dobry humor”.

Spotkanie 06.07.2021 “Dobry humor”.
Spotkanie pod tytułem “Dobry humor” było okraszone groteską i żartami dwojga prowadzących Ewy Żarkiewicz i Pawła Pompe. Toastmasterzy wieczoru podzielili się z nami sposobami na dobre żarty i poprawienie humoru. Podczas sesji odpowiedzi na pytanie wieczoru uczestnicy spotkania dzielili się swoimi pomysłami. Humor poprawiają m.in. konstruktywna uwaga, zamiana szyku słów w zdaniu, komplementy i słodycze.
Na scenie wystąpiło dwóch mówców.
Pierwszą mowę wygłosił Wiktor Bartko. Była to mowa ze ścieżki dynamiczne przywództwo, w której mówca podz

ielił się z nami swoimi wartościami (do których to zalicza ludzi i wiedzę). Wiktor opowiedział nam o tym, że warto się rozwijać i integrować z ludźmi z różnych środowisk.

Drugą mowę wygłosił Adrian Niechciał ze ścieżki pt. “angażujący humor”. Był to projekt pod nazwą “opracowanie i prezentacja tematu”. Mówca opowiadał o magii i zieleni niezwykłej herbaty Matchy. Z jego mowy dowiedzieliśmy się skąd pochodzi, jak się ją uprwaia i zbiera oraz, jaki jest jej pozytywny wpływ na nasze zdrowie – i że warto ją pić :).
Sesja gorących pytań była bogata w zaskakujące i wesołe historie. Prowadzący Marcin Kochanowski podawał filmowe cytaty ,a uczestnicy puszczali wodze fantazji. W opowieściach mieliśmy okazję usłyszeć historię pożaru, rady dla nauczycieli. W wesołej atmosferze dowiedzieliśmy się również jak się “odcina kupony” i że “nie trzeba być Zeusem, by trzymać widły”.

Zwycięzcami wieczoru zostali:
mówcy: Wiktor Bartko i Adrian Niechciał
Ewaluacja: Danuta Prot
Odpowiedź na gorące pytanie: Jakub Niegłos
Humor: Paweł Anduła

Gratulujemy wszystkim uczestnikom spotkania!
A Wam jak się podobało?

Jesteś ciekaw, co się wydarzy za tydzień?
Niezmiennie Zapraszamy! Również w trybie online!

Red. Julia F.
Fot. Julia F./ Mateusz Cz.
PR. Andrzej W.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz