„Dzień dziecka”. Spotkanie 01.06.2021

🎯 Spotkanie pod hasłem „Dzień dziecka” już za nami. Toastmaster wieczoru Beata Matusiak-Bulak przypomniała nam dziecięcej radości i beztroscę. Podczas sesji odpowiedzi na pytanie dnia dzieliliśmy się ulubionymi wspomnieniami z dzieciństwa.
👉Pod raz pierwszy w historii Top Careers Toastmasters przeprowadziliśmy spotkanie hybrydowe! Członkowie, którzy nie mogli być osobiście połączyli się online. Będziemy testować taką formę spotkań. Jedno wiemy na pewno – po tak długiej przewie było niesamowicie wystąpić na prawdziwej scenie przed publicznością.
👉Pod czas spotkania mowę wygłosiło dwóch klubowiczów
– Julia Fiołka „Zmiana” ze ścieżki Persuasive Influence. Julia wygłosiła pierwszą mowę z nowej ścieżki opowiadała o rewolucji w swojej w sferze zawodowej. Z jej mowy wynika, że zmiana jest jedyną stałą rzeczą w życiu.
– Milena Dzialuk „Co mówią o Tobie inni, gdy nie ma Cię w pokoju?” ze ścieżki Dynamic Leadership. Milena opowiedziała o nieporozumieniach komunikacyjnych ze swoimi współpracownikami i szefową.
Gorące pytania były połączeniem kreatywności. Dowiedzieliśmy się między innymi, że pies może być napędem do hulajnogi i że zawód miłosny, to najstarszy zawód świata.
🏆 Zwycięzcami wieczoru zostali: 🏆
Najlepszy mówca: Milena Dzialuk
Najlepszy oceniający: Monika Kaczmarska i Wiktor Bartko
Gorące pytania: Mateusz Czopiński
Humor: Wiktor Bartko
💡 Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom. Zapraszamy na kolejne spotkania.