„Czy jesteś szczęśliwy(-a)”. Spotkanie 25.05.2021

🎯 Spotkanie pod hasłem „Czy jesteś szczęśliwy(-a)” już za nami. Mateusz Czopiński pokazał nam swoją drogę do szczęścia. Za szczęściem nie musimy gonić, jest ono stanem emocjonalnym. Szczęśliwi są ci, którzy są wdzięczni za to, co mają. Podczas sesji odpowiedzi na pytanie wieczoru. Dzieliliśmy się swoimi szczęśliwymi chwilami.
👉Podczas spotkania mowę wygłosiło dwoje klubowiczów:
Andrzej Bulak „Trzystu” ze ścieżki „Persuasive Influence. Andrzej opowiedział o Bitwie spartańskich wojowników. Z jego mowy wynikło, że lider na wojnie i w firmie powinien dawać przykład swoim postępowaniem.
Michalina Szczepańska „To AŻ słowa” ze ścieżki Engaging Humor. Michalina zabrała nas w podróż w czasie i opowiedziała o standardach pracy w telewizji. Z jej mowy wynika, że słowa zostają w nas na długie lata i zachęciła do uważności podczas wygłoszenia swoich wypowiedzi.
👉Podczas sesji odpowiedzi na gorące pytania pojawiły się barwy szczęścia, pieniądze, niesamowite momenty z życia i wiele innych ciekawych tematów, nawiązujących do tematu spotkania.
🏆 Zwycięzcami wieczoru zostali: 🏆
Najlepszy mówca: Michalina Szczepańska
Najlepszy oceniający: Paweł Kozioł
Gorące pytania: Tomasz Fidos
Humor: Paweł Anduła
💡 Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom. Zapraszamy na kolejne spotkania, które w już od przyszłego wtorku będą odbywać się na żywo!