Podsumowanie spotkania 09.02.2021 „Tak blisko są Japonia i Polska”

🎯 Spotkanie pod hasłem „Tak blisko są Japonia i Polska” już za nami! Toastmaster wieczoru – Leo Sakaguchi co łączy dwa tak dalekie od siebie kraje – Japonię i Polskę. Jak się okazało całkiem dużo! Uczestnicy spotkania miały okazję przypomnieć sobie o wybitnych Japończykach, a także porozmawiać o „japońskim żurku”, czyli ramenie 😄
👉Pod czas spotkania swoje mowy wygłosiło trzech klubowiczów:
– Beata Matusia-Bulak „Magia Toastmasters” ze ścieżki Innovative planning. Beata przedstawiła swoją przygodę z klubem Toastmasters, tym samym rozpoczynając swoją nową ścieżkę Innovative planning
– Marcin Kochanowski „Do odważnych świat należy!” ze ścieżki Innovative planning. Marcin wzniósł toast, w którym przybliżył rolę takiej cechy człowieka jak odwaga oraz zachęcił do poszerzania swoich granic.
– Filip Radej „Dobry przywódca – czyli jaki?”. Filip opowiedział o swoich idolach i ich wpływie na swoje życie.
👉Gorące pytania poprowadziła Julia Fiołka. Nawiązując do japońskich przysłów, Julia nie tylko przygotowała ciekawe pytania ale także przybliżyła nam japońską filozofię myślenia.
🏆Zwycięzcami konkursów są:🏆
Najlepsza mowa: Marcin Kochanowski
Najlepszy ewaluator: Krzysztof Jakubowski
Najlepszy humor: Paweł Anduła
Gorące pytania: Ewa Turek
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom!
💡Jesteś ciekaw/a co będzie na następnym spotkaniu już tydzień? Zapraszamy na następne spotkanie Top Careers Toastmasters już w kolejny wtorek o 19:00!