Spotkanie 10.09.2019

Za nami kolejne wspaniałe spotkanie. Od razu przypominamy, że kolejne spotkanie, 17 września, jest wyjątkowe – konkurs mów humorystycznych i odpowiedzi na gorące pytania. Zapraszamy na 18:45 do Localu na Mokotowie, Rejtana 14.

Tematem spotkania były „dziwne pytania” – Beata Miliszkiewicz-Sakowska zachęcała nas do zadawania pytań i szukania odpowiedzi. Zapytywała nas i siebie: co w trawie piszczy? Gdzie raki zimują? Po co nam sen? Dlaczego sól jest słona?

Adrian Niechciał w swojej pierwszej mowie opowiedział, jak wpadł do kotła z przemówieniami i wyszedł z niego cało. Na tyle posmakował zawartości kotła, że przed nami dzisiaj wystąpił.

Julia Fiołka podzieliła się z nami swoimi spostrzeżeniami, czego uczy podejmowanie funkcji podczas spotkań i dlaczego warto je powtarzać.

Michalina Szczepańska wskazała nam, jak, będąc w pozycji nowego szefa, chcącego wprowadzać zmiany, możemy robić to z poszanowaniem zespołu. Pokazała, że zmiana i szacunek do zespołu to wartości same w sobie.

Najlepszy mówca – Michalina Szczepańska

Najlepszy oceniający – Jacek Banach

Najlepszy w gorących pytaniach – Wiktor Bartko

Najlepszy humor – Wiktor Bartko

Wiktor Bartko został dodatkowo wyróżniony jako diament wieczoru 😉

Gratulujemy!

 

W następny wtorek odbędzie się wyjątkowe spotkanie – konkurs mów humorystycznych i odpowiedzi na gorące pytania. Widzimy się o 18:45 w  LOCAL na Mokotowie, przy Rejtana 14.

Do zobaczenia!