Legendy zapisanie w historii Warszawy- spotkanie 30.08.2016

Ależ to był baśniowy wieczór!

Irmina Wróbel – Toastmaster wieczoru pojawiła się na scenie piękna i romantyczna niczym syrena wyłoniona z wiślańskich fal i melodyjnym, bardzo przyjemnych dla ucha głosem wprowadziła nas w świat legend Warszawskich.

Irmino- ujęłaś mnie pracą jaką włożyłaś w pełnienie funkcji Toastmaster’a- taką opinię wyraził Robert Kowalski oceniający spotkanie. Irmina wykazała się ogromnym profesjonalizmem i opiekuńczością. Pracowała nie tylko
w trakcie spotkania, lecz długo przed jego rozpoczęciem koordynowała już prace zespołu funkcyjnego, potwierdzała obecność. Zdradzę również kulisy- Irmina złożyła indywidualne, spersonalizowane podziękowania swojej „Syreniej Świcie”.

Legendy nas uczą jak unikać zła, a Irmina nauczyła nas jak czynić dobro:)

Na scenie mogliśmy zobaczyć tego wieczoru trzech mówców.
Agnieszka Piliszkiewicz- Pajdzian udzieliła nam kilku praktycznych wskazówek o tym jak prowadzić projekt. Przypomniała nam, że nie ma windy do sukcesu, lecz do sukcesu idzie się schodami. Agnieszka zwróciła również uwagę na element istotny również dla nas jako osób rozwijających się w kompetencjach liderskich- chwal swój zespół i ucz się wyciągając wnioski- mówiła.
Agnieszka, dziękujemy Tobie za tę inspirującą mowę!

Michał Obiegło na tydzień przed konkursem mów humorystycznych zafundował nam zapowiedź tego, co może nastąpić. Zadał również ciężkie zadanie obecnym na spotkaniu Paniom – udowodnił, że już zna wszystkie kobiece sposoby okazywania zainteresowania mężczyznom;-) Tak miłe Panie, musimy przestać bawić się włosami, używać zalotnego wzroku, eksponować dłoni – Michał zdradził wszystkie nasze tajne narzędzia służące do podrywania;-)

Cezary Walenciuk – nasz gość i trzeci mówca zarazem, idealnie dopasował swoją mowę do tematu spotkania i opowiedział nam Afrykańską Legendę o trzech braciach…Czarek tym samym zdradził nam sekret, jak w ciężkich sytuacjach możemy sobie ułatwić życie. Nie trzeba być za wszelką cenę twardym- powiedział- sekretem jest elastyczność, to elastyczność daje nam moc.

Zwycięskim mówcą został Michał Obiegło- gratulujemy!

Nie zabrakło również konkursu gorących pytań, choć tym razem w prowadzącą konkurs, chyba wstąpił Bazyliszek, ponieważ pytania nie należały do najłatwiejszych…Jednak odpowiadający poradzili sobie z nimi doskonale! Zwycięzcą konkursu został Cezary Walenciuk!

Mogliśmy również wysłuchać ocen na bardzo dobrym poziomie, a najlepszą ocenę wieczoru przedstawił Marek Wzorek.

Dziękujemy wszystkim za ten wieczór, za podzielenie się z nami swoimi legendami, wiedzą i miłą atmosferę.

Do zobaczenia w kolejny wtorek!

Fotorelację z wydarzenia możecie zobaczyć na naszej stronie na facebook

https://www.facebook.com/topcareers/photos/?tab=album&album_id=10154516725679914irma