Konkurs Mów Humorystycznych i odpowiedzi na Gorące Pytania

I stało się! Wyłoniliśmy zwycięzców w Konkursie Mów Humorystycznych i odpowiedzi na gorące pytania 2016 w Klubie Top Career Toastmasters!

Konkurs przebiegał w atmosferze współpracy i radości, a to wszystko dzięki prowadzącej konkurs– oazie spokoju Paulinie Zamelek, gorącej i taktownej publiczności oraz zakulisowemu zwycięzcy nagrody walki fair play Piotrowi Rudzkiemu, który brał udział w konkursie, ale kibicował wszystkim i jako pierwszy biegł z gratulacjami do medalistów!

Dziękujemy Wam bardzo, że byliście z nami i za całokształt:)

Dziękujemy również Sędziom, osobom funkcyjnym – Ani Księżnik, Kasi Gryczce, Andrzejowi Bulakowi, Beacie Bulak, Wiktorowi Bartko, i wszystkim osobom zaangażowanym, za czas i wysiłek poświęcony w organizację konkursu.

Cieszymy się również, ze mogliśmy posłuchać mowy naszego gościa specjalnego Przemysława Kutnyja- dziękujemy, ze byłeś z nami.

A uczestnicy Konkursu…

Uczestników Konkursu Mów było sześciu – wymieniając w kolejności, w jakiej występowali Marek Wzorek, Michał Obiegło, Monika Kotylak, Jacek Banach, Piotr Rudzki, Antoni Jakubowski.

Uczestnicy Konkursu Odpowiedzi na gorące pytania :Piotr Rudzki, Antoni Jakubowski, Jakub Miałkowski, Michał Obiegło, Monika Kotylak.

Z uwagi na regulamin konkursu na mowy spuszczamy zasłonę milczenia- kto nie widział niech żałuje. 🙂 Możemy powiedzieć, że poziom był wysoki i bardzo wyrównany- zarówno Sędziowie jak i Publiczność musieli sporo się natrudzić, aby wybrać zwycięzców, ale wybrali.

Konkurs Mów Humorystycznych:

1 Miejsce Monika Kotylak
2 Miejsce Piotr Rudzki
3 Miejsce Antoni Jakubowski

Nagroda Publiczności: Monika Kotylak

Konkurs Odpowiedzi na Gorące Pytania

1 Miejsce Antoni Jakubowski
2 Miejsce Michał Obiegło
3 Miejsce Monika Kotylak

Nagroda Publiczności Antoni Jakubowski

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i występów!

Uczestnicy, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsce w obu kategoriach będą reprezentowali nasz Klub w konkursie na poziomie Okręgu już 25 września.

W tym roku gospodarzem Konkursu Okręgowego będzie Klub Top Careers, więc liczymy na Wasze  wsparcie organizacyjne i kibicowanie!

 

dsc05080