Spotkanie 8 września 2015 – Integracja ALPHA

20150908_174449

To wcale nie było o samcu Alpha !

Spotkaliśmy się w cudnej przestrzeni, przeszklonym atrium. Przed nami scena, a nad głowami niebo! Było nas dużo, a goście udekorowani kraciastymi wstążkami stanowili znakomitą „porcję” widowni. Dzięki naszym kokardkom stali się widoczni. Przybyli do nas Toastmasterzy z klubów warszawskich, ale również i z dalszych zakątków. Był Lublin !

Bo ALPHA, to przede wszystkim integracja środowiska Toastmasters !

Nasz charyzmatyczny prezes Zbigniew Dzideczek poprowadził spotkanie jak zwykle, spokojnie, naturalnie ze swoistą dawką humoru.

Aleksandra Budziszewska, główna oceniająca, z „żołnierską” dyscypliną odniosła się do tego wyjątkowego wydarzenia. Jest dobrze, ale zawsze może być lepiej !

Rafał Trochimczuk w swoim zaawansowanym projekcie zinterpretował tekst Ryszarda Kapuścińskiego.

Oceniająca Ewa Turek, zwróciła uwagę, na trafność wyboru tekstu, która jest kluczem do osiągnięcia sukcesu tego projektu. Rafał, był blisko, jednak w 10 nie trafił…

Adam Faryna zapoznał nas z technikami skutecznej komunikacji. Czy dla każdego zdrada znaczy to samo ? (…) Każdy ma inną optykę i szkolenie obnażyło tą prawdę.

Gorące pytania rozgrzały nieco zziębniętą publiczność. Tak, temperatura nas nie rozpieszczała, dlatego oprócz kocyków, dawka emocji dostarczona przez Piotra Rudzkiego była nie do przecenienia. Zrobiło się gorąco !

Liderem Liderów ponownie został Jakub Miałkowski ! Brawo !

W użyciu słowa dnia dowodziła Ewa Turek. Dowiodła, że można dowodzić i najwięcej razy w swoich wypowiedziach użyła słowa DOWODZIĆ.

Czym się bardziej czujesz, szefem, czy liderem ?

Okazało się, że wśród publiczności mamy, i szefów, i liderów, i dwa w jednym, i nawet żadnego!

Coś ( TO BYŁO DUŻE COŚ!) się skończyło, by zacząć mogło coś…

Co jeszcze przed nami we wrześniu w TCTM?

15.09.15, godz. 19:00 – spotkanie specjalne „Wyginaj swoje ciało” – z udziałem Kacpra Biłozora, o metodach wzmacniania przekazu przy pomocy mowy ciała. https://www.facebook.com/events/1693279964239000/

18.09.15, godz. 19:00 – wydarzenie specjalnie aranżowane przez Justynę Mosek na Polach Mokotowskich (schody obok głównego zbiornika wodnego) – Międzyklubowe Spotkanie Toastmasters (impreza przeniesiona z 04.09.15).
https://www.facebook.com/events/403608376504559/

22.09.15, godz. 19:00 – Maraton mów

29.09.15, godz. 19:00 – spotkanie specjalnie „Wszystko o mentoringu”

ZAPRASZAMY !

Irmina Wróbel