Spotkanie 1 września 2015 – Konkurs Mów Humorystycznych i Odpowiedzi na Gorące Pytania

20150901_191229

Wczorajszego wieczoru, na uczestników konkursów spadł „deszcz”. A właściwie, to nie był deszcz, to była prawdziwa ulewa, a nawet grad nagród!

Najlepszym mówcą wg opinii sędziów został Jacek w swojej mowie pt” Buntownicy”. Ubawił na swoją historią o wozie Drzymały, która miała być sposobem na życie, a okazała się przygodą z fantastycznym zakończeniem – został ojcem !

Publiczność z kolei uwiódł Michał w mowie pt. „ Cud” i on zdobył nagrodę publiczności. Uwierzyliśmy w jego zapewnienie, że wszyscy i każdy z osobna jest cudem. Kto w końcu, nie chciałby nim być ? Sędziowie, nie do końca przekonani, przyznali mu drugą nagrodę.

Oksana zdobyła trzecie miejsce na podium. Bawiła nas różnymi rodzajami humoru, z akcentem na ten abstrakcyjny i nieoczekiwany. Tak, na sam tytuł jej mowy „Łosoś ukryty w malinowych krzakach”, wyostrzyliśmy zmysły, a i tak daliśmy się zaskoczyć. W końcu o to chodziło !

Konkurs gorących pytań bezapelacyjnie wygrał Antonii. Zgarnął pierwsze miejsce od sędziów i zdobył nagrodę publiczności.

Brawo Antonii ! Okazuje się, że jesteś bezkonkurencyjny !

Drugie miejsce przypadło Sebastianowi, a trzecie Andrzejowi. „Przygoda, przygoda, przygoda” – to był temat mów improwizowanych naszych Panów.

Nasza Justyna, prowadząca konkurs, dosłownie stawała obok i wychodziła z siebie, aby rozgrzać tłumy przybyłych gości. Sala pękała w szwach ! Troszkę dyscyplinowała i „znęcała” się nad uczestnikami konkursu podczas przeprowadzania wywiadów, ale oni się nie dali ! W końcu to Toastmasterzy !

To był wieczór pełen emocji !

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego wydarzenia, zwłaszcza: Toastmasterowi, sędziom ( w tym sędziemu głównemu), komisji skrutacyjnej, osobom funkcyjnym.

Po raz kolejny utwierdzamy się w przekonaniu – W ZESPOLE SIŁA !

Co zaraz w TCTM?

08.09.15, godz. 19:00 – spotkanie specjalne integracja ALPHA – prowadzi prezes Zbigniew Dzideczek
18.09.15, godz. 19:00 – wydarzenie specjalnie aranżowane przez Justynę Mosek na Polach Mokotowskich (schody obok głównego zbiornika wodnego) – Międzyklubowe Spotkanie Toastmasters (impreza przeniesiona z 04.09.15)

Irmina Wróbel