Spotkanie 9 czerwca 2015 – Maraton Mów

spotkanie_20150609

…to spotkanie było doskonałe – UCZTA w pełni znaczenia tego słowa – byli goście, były atrybuty, był poczęstunek – Paulina – DZIĘKUJEMY! Z pewnością będziemy ASPIROWAĆ do podtrzymania wysoko ustawionej przez Ciebie poprzeczki. 🙂

ONI spisali się na 5 – dosłownie! Ogromną przyjemność sprawiły nam “podróże” nie tylko geograficzne, bo i duchowe – te w głąb siebie; zwiedziliśmy LUBLIN, dowiedzieliśmy się jak OCIEPL’ać relacje i czym jest SZCZĘŚCIE, a zaraz potem wpadliśmy w SPIRALĘ ROZWOJU i wznieśliśmy TOAST.
Mówcy – kłaniamy się w pas – BRAWA dla Was! Wykorzystaliście w pełni czas wystąpienia i zasialiście ziarno pragnienia, by: zwiedzać, poznawać, doświadczać, uczyć się i świętować.

Lider Liderów – który to już raz… i to tydzień po tygodniu? (Nie)możliwe staje się faktem w wykonaniu Macieja Turskiego – GRATULUJEMY!

Competent Leader i Triple Crown – to piny, które otrzymał Jacek Banach, w uznaniu za osiągnięcia edukacyjne na przestrzeni mijającego roku. Jest z KOGO brać przykład – ŚWIETNIE!

OGŁOSZENIA
– klubowy kanał na YouTube > reaktywacja
https://www.youtube.com/user/TopCareersTM
– XI spotkanie integracyjne warszawskiego środowiska Toastmasters
https://www.facebook.com/events/456338777864169/
– I krajowa konferencja Toastmasters
https://www.facebook.com/pages/EFEKT-TOASTMASTERS-I-Krajowa-Konferencja-Toastmasters-w-Polsce/1055801297782144?sk=timeline

Anna Piotrowska