Podsumowanie spotkania 11 września

Fryzura Wichura

Spotkanie, które odbyło się 11 września, związane było z kunsztem fryzjerstwa. Znamienny tytuł Fryzura Wichura, mówił sam za siebie. Sala stała się istnym wybiegiem mody, jednak to nie piękno na głowie było tematem numer jeden, lecz piękno słowa.

 

Leszek, w pierwszym wystąpieniu, porwał nas w świat Matrixa. Swym występem bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę dla kolejnych uczestników. Dwóch następnych krasomówców realizowało bardzo ważny projekt zatytułowany “Twoje ciało mówi”. Antoni opowiadał nam o swojej pasji do Chin oraz całym sobą zachęcał na nauki języka mandaryńskiego. Tomek z kolei na 7 minut zawiesił słuchaczy w czasoprzestrzeni. Świetnie przygotowanym projektem zabrał nas do innej galaktyki. Ukoronowaniem popisów słownych zajął się Aleksander, który w przezabawny sposób zaprezentował szybki i wydajny kurs przyrządzania ponczu.

 

 

 

W drugiej części spotkania nasz Wiceprezes ds. Edukacji – Tomek, przybliżył nam sekrety bycia prawdziwym liderem. Skrupulatnie omówił ścieżki liderskie dostępne w klubie Toastmasters i zachęcił zgromadzonych do pełnego zaangażowania oraz wzięcia odpowiedzialności za rozwój naszego klubu.

Zespół funkcyjnych poprowadziła Agnieszka jako Główny Oceniający. Kontrolerem płynności był Ernest, Chronometrażystą – Artur a Gramatykiem – Marek.  Zwycięzcą konkursu Gorących Pytań, który brawurowo prowadziła Monika, okrzyknięty został Sebastian. Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, iż Sebastian zarazi nas humorem podczas najbliższego konkursu mów humorystycznych. Dziękuję Wam serdecznie, że byliście z nami.

Toastmaster Łukasz