Podsumowanie spotkania 5 czerwca 2012

“KOKO KOKO EURO SPOKO”

Pierwszą część spotkania poświęciliśmy na sprawy klubowe związane z wyborami nowego Zarządu.
Aby wszystko odbyło się w duchu fair play i zgodnie z zasadami, pomagał nam czuwać parlamentariusz.
Roli tej podjął się  Michał, gość specjalny z poznańskiego  klubu.

Odpowiadając na pytanie dnia zastanawialiśmy się wspólnie czy EURO 2012 zmusi nas do zmiany trybu życia lub zmiany wcześniejszych planów, czy będzie okazją do dobrej zabawy? Odpowiedzi były bardzo różne. Jedno jest pewne – wszyscy będziemy kibicować polskiej reprezentacji. Pierwszy gwizdek już w piątek, 8 czerwca. Trzymamy kciuki za biało-czerwonych!

W drugiej części wystąpiło dwóch mówców.

Tomek w wystąpieniu zatytułowanym “Telewizja Edukacyjna”  opowiedział o historii i przyszłości telewizji edukacyjnej, która nie musi być nudna, może i powinna być fascynująca. Kto z nas nie pamięta programu “Sonda”? Tomek realizował drugi projekt z podręcznika “Kompetentny Mówca”, który poświęcony jest organizacji wypowiedzi w taki sposób aby słuchacze mogli z łatwością śledzić i zrozumieć prezentację.

Ernest zatytułował swoje wystąpienie “To co kocham”. Co kocha Ernest? Kto był i słuchał, ten wie 😉
Celem trzeciego projektu z podręcznika “Kompetentny Mówca”, który realizował Ernest jest przygotowanie przemówienia posiadającego jasny cel ogólny (poinformować, przekonać, rozbawić lub inspirować) oraz jasno określony cel szczegółowy (to, co chcemy aby słuchacze zrobili po wysłuchaniu przemówienia).

Informacji zwrotnej mówcom udzielili Sławek i Łukasz.

Nad całością spotkania czuwała jako Główny Oceniający Magda, a pomagali jej Chronometrażysta Sebastian, Kontroler Płynności Mirka i Gramatyk Tomek.

Wiele osób przyniosło na spotkanie gadżety związane z Euro – była oficjalna piłka turnieju, biało-czerwone Michałki, flagi, pisaki do malowania twarzy i wiele innych sympatycznych drobiazgów. Wszystkim dziękuje za spontaniczne włączenie się w przygotowanie i uatrakcyjnienie tego spotkania.

Toastmaster Joanna

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz