Podsumowanie spotkania 3 kwietnia 2012

W atmosferze śmiechów i żartów przebiegało trzecio-kwietniowe spotkanie klubu.

Zgodnie z tradycją na początku Sylwiusz – Główny Ocieniający przedstawił skład swojego zespołu: Filipa – Kontrolera Płynności, Łukasza – Chronometrażystę i Sławomira – Gramatyka. Słowem dnia został „żarcik”.

Magda, wiceprezes ds. członkostwa wręczyła dyplom nowemu członkowi klubu Filipowi.

Agnieszka w swoim pierwszym projekcie „Taniec emocji” roztańczonym krokiem  zaprezentowała nam swój rozbudzający zmysły pokaz artystyczny.

W swoim drugim projekcie o dźwięcznym tytule „Gloria victis, czyli włoski cukiernik ma się dobrze” Łukasz opowiedział o biegaczu, który nie ukończył biegu, ale został okrzyknięty bohaterem.

Michał realizował projekt zaawansowany.  Podjął się trudnego zadania nakłonienia mamy siedemnastoletniej dziewczyny do zezwolenia na jej udział w wysublimowanym filmie.

Ostatni pokaz oratorski zaprezentowała Małgorzata. Tytuł mowy „Poczytaj mi Mamo ;)”.  Wspaniała opowieść  o lisie, róży i małym Księciu wprowadziła nas w zadumę nad rolą udomowiania.

Po przerwie nastąpiły uzupełniające wybory na stanowisko dyrektora ds. administracyjnych.  Jednogłośnie tę chyba najważniejszą dla codziennej egzystencji klubu funkcję otrzymał Sławomir Jedynak. W niezwykłym i wzruszającym wystąpieniu żegnała się z nami Basia, która obiecała, że niedługo będzie starała się do nas wrócić…

W konkursie gorących pytań, który wspaniale poprowadziła Karolina brali udział Iwona, Magdalena, Dariusz i zwycięzca głosami publiczności Aleksander.

Następnie wystąpienia oceniali Danusia, Monika, Halina i Łukasz. Podsumowanie wieczoru przebiegło niezwykle sprawnie.  Po spotkaniu szybko przeniesienie dalszych obrad do mniej oficjalnych sal klubu “Medyk”, gdzie integrowaliśmy się z członkami klubu :Speaking Elephants”.

Dziękuję za wspaniałe 2 godziny spędzone z członkami klubu i gośćmi spotkania.

Pozdrawiam, Tomek – Toastmaster

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz