Konkurs Przemówień i Oceniania w naszym klubie – podsumowanie

27 marca odbył się w naszym klubie Konkurs Przemówień oraz Konkurs Oceniania. W szranki stanął bardzo mocny zespół, w którego skład weszli: Ewa, Joanna, Piotr i Tomasz (Konkurs Wystąpień) oraz Beata i Michał (Konkurs Oceniania).
Wszyscy mówcy wypadli wyśmienicie. Widać było duże zaangażownie oraz mnóstwo ciężkiej pracy poświęconej przygotowaniom. Zaszczytne pierwsze miejsce wywalczyła Joasia, która zaprezentowała prawdziwy oratorski kunszt w przemówieniu zatytuowanym “Tik-Tak”.
.
Surowej ocenie Beaty i Michała, poddała się Danusia, która wygłosiła 5 mowę – “Wyginam śmiało ciało”. Danusia pokazała nam jak ważną rolę pełni właściwa gestykulacja oraz przekaz niewerbalny. Nasi oceniający, zaprezentowali konstruktywną informację zwrotną, jednak to Beata okazała się zwyciężczynią.
.
Wszystkim uczestnikom oraz osobom, zaangażowanym w spotkanie, chciałbym serdecznie podziękować. Ewa jako główny organizator konkursu, uświadomiła nam, iż zmysł organizatorski to jej mocna strona.
Zwycięzcom, życzymy sukcesów w wielkim finale na szczeblu ogólnopolskim.
.
Toastmaster Łukasz

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz