Podsumowanie spotkania z 28. czerwca

28.06.2011 odbyło się kolejne, ostatnie już w tej kadencji zarządu spotkanie Klubu Toastmasters. Mimo wakacyjnej pory i pięknej pogody uczestniczyło w nim sporo osób. Pozostaje dla mnie nieustającym fenomenem, z jaką łatwością Toastmasters przyciąga ludzi, którzy chcą się rozwijać i spotykać osoby z podobnym celem.

Tematem spotkania były „Urlopy mojego życia”. Każdy wspomniał o najbardziej zaskakującym wydarzeniu podczas swojego urlopu. Opowiedziałam pokrótce o swoich podróżach i godnych uwagi wydarzeniach z nimi związanych.

Pierwszym Mówcą był Grzegorz, który wygłosił mowę pod tytułem „Punkt widzenia”. Cele projektu dotyczyły modulacji głosu. Przy okazji Grzegorz przypomniał nam, że często zachowujemy się w podobny sposób, np. zajmując te same miejsca na sali podczas spotkań.

Następnie Monika przedstawiła projekt z podręcznika zaawansowanego „Opowiadanie historii”. Na przykładzie swojego bohatera przypomniała nam, że często zachowujemy się w sposób, w jaki niekoniecznie chcemy, tylko dlatego że otoczenie tego od nas oczekuje.

Kolejną Mówczynią była Beata, która wygłosiła mowę z podręcznika zaawansowanego „Czytanie interpretujące”. Dotyczyła ona ostatniego wykładu pewnego profesora, który miał świadomość, że jest o krok od śmierci.

Po przerwie Gorące Pytania poprowadził Adam– debiutant w tej roli.

Całą tę historię spisała Toastmaster wieczoru Iwona Chwaścińska.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz