Relacja ze spotkania “Dziwne Budowle”

W świat przedziwnych budynków wprowadził nas gospodarz ostatniego spotkania Andrzej Bulak. Prowadzący pokazał nam jak przedziwne, czasem śmieszne, czasem straszne mogą być konstrukcje zbudowane przez ludzi w różnych częściach świata (nie pominięto akcentów rodem z Polski).
W trakcie spotkania wygłoszono 3 mowy przygotowane.
Jako pierwszy wystąpił Andrzej Wasiluk który, opowiedział o swoich doświadczeniach bycia podopiecznym wspominając doświadczenia z kursu na prawo jazdy.
Drugi w z kolei przed publicznością stanął Piotr Płocha, który opowiedział nam o przygodach z marketingiem wielopoziomowym (tzw. MLM) i porównał je z działaniem klubów Toastmasters, (na korzyść tych drugich rzecz jasna).
Trzecią osobą na scenie była Ewa Czech. , która zabrała nas w swój świat sentymentalnych wspomnień, opowiedziała nam w jakich okolicznościach poznała kluby Toastmasters i jak nadspodziewanie długo trwało jej przystępowanie do tej organizacji.

Konkurs Gorących pytań, który ze swadą i w przyjaznej atmosferze poprowadziła Julia Fiołka. Wygrał zaś Michał Obiegło który opowiedział nam o tym jaką architekturę zobaczymy na Marsie.

Oceny wygłaszanych wystąpień które wygłosili: Marcin Kochanowski, Mateusz Tarnowski i Paweł Anduła były interesujące i wartościowe. Główny oceniający Jakub Niegłos, mimo drobnych uwag uznał jednak spotkanie za bardzo udane.  Po zakończeniu zgromadzenia wszyscy udali się do pobliskiego pubu, by w swobodnej atmosferze porozmawiać o wrażeniach z poprzednich 2-ch godzin.

Zwycięzcy konkursów:
najlepsza mowa: Andrzej Wasiluk
najlepsza ewaluacja mowy: Paweł Anduła
najlepsza odpowiedź w konkursie gorących pytań: Michał Obiegło
najbardziej humorystyczna wypowiedź: Michał Obiegło