“Tata”. Spotkanie 15.06.2021

🎯Spotkanie pod hasłem “tata” już za nami. Toastmaster wieczoru Tomasz Więckowski, opowiedział nam skąd wziął się pomysł na świętowanie dnia ojca. Podczas sesji odpowiedzi na pytanie dnia dzieliliśmy wzruszającymi i zabawnymi historiami z udziałem taty. Usłyszeliśmy dużo ciekawych historii, a między innymi o darmowym cyrku, drobnych oszustwach, nauce jazdy na rowerze.
👉Podczas spotkania, mowy wygłosiło dwoje klubowiczów.
Paulina Zamelek „Komunikacja” ze ścieżki Dynamic Leadership. Z mowy Pauliny wynika, że warto się porozumiewać i aktywnie słuchać. Podczas mowy poleciła książkę „Mam coś do powiedzenia” autorstwa John Bowl.
Andrzej Bulak “Powiedzieć czy nie powiedzieć – oto jest pytanie” , ze ścieżki Persuasive Influence. Andrzej opowiedział pouczającą historię profesora i ucznia. Warto być uważnym obserwatorem i nie wiedzieć za dużo.
👉Sesja odpowiedzi na gorące pytania była smakowita i pełna emocji. Prowadzący – Mateusz Czopiński. Opowieści dotyczyły znanych postaci, między innymi koszykarza, boksera i polityka. Nazwisko postaci znał tylko uczestnik na scenie, a publiczność zgadywała kim jest, słuchając opowieści. Nagrodą były kluski parowane zrobione przez prowadzącego. Spotkanie było pełne wzruszeń i emocji.
Milena Dzialuk została wynagrodzona za swoją aktywność poza klubem
🏆Zwycięzcami wieczoru zostali:🏆
Najlepszy mówca: Andrzej Bulak
Najlepszy oceniający: Karolina Kosiorek
Gorące pytania: Beata Matusiak-Bulak
Humor: Andrzej Wasiluk
💡 Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom. Zapraszamy na kolejne spotkania.