Podsumowanie spotkania 02.02.2021 „Po drugiej stronie muru”

🎯 Spotkanie pod hasłem „Po drugiej stronie muru” już za nami! Toastmaster wieczoru – Beata Matusiak-Bulak podzieliła się swoim doświadczeniem odnośnie pomocy osobom wykluczonym społecznie i promowaniem kultury tam, gdzie jest trudnodostępna. 👉Swoje mowy wygłosiło dwóch klubowiczów:
– Kajetan Przybylski „Paradoks wyboru” ze ścieżki Innovative planning. Kajetan, na własnych przykładach z życia, opowiedział o „czarnym charakterze” jakim jest paradoks wyboru i jak można go zdemaskować.
– Piotr Rudzki „Mowa demotywacyjna z motywem psa” ze ścieżki Team Collaboration. Piotr wygłosił swoją mowę konkursową, w której w sposób humorystyczny odradzał słuchaczom tworzyć plany na nowy 2021 rok.
👉Gorące pytania przygotował i poprowadził Krzysztof Jakubowski. Pytania były trudne, ale ciekawe. Dotyczyły sytuacji, których mógł doświadczyć każdy z nas – czy łatwo jest bezinteresownie pomagać bliźnim?
🏆Zwycięzcami konkursów są:🏆
Najlepsza mowa: Piotr Rudzki
Najlepszy ewaluator: Milena Dzialuk
Najlepszy humor: Zbigniew Dzideczek
Gorące pytania: Filip Radej
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom!
💡Jesteś ciekaw/a co będzie za tydzień? Zapraszamy na następne spotkanie Top Careers Toastmasters już w kolejny wtorek o 19:00!