Spotkanie 26.11.2019

Najstarsi górale nie pamiętają takiego spotkania. Prawdziwy tłum zebrał się 26 listopada w Localu na Mokotowie, aby odpowiedzieć sobie na jedno ważne, ale to bardzo ważne pytanie: czego potrzebujemy? Co chcemy? Sala tężała od napięcia i emocji pod wrażeniem warsztatu Justyny Mosek. ⚡️🔥
Ale zanim odbył się warsztat, wysłuchaliśmy pytania dnia oraz dwóch mów.

Prowadzący wieczoru, Michalina Szczepańska rozpoczęła od pytania nas, czego potrzebujemy, żeby podjąć się nowego zadania. Czasami jest to termin „za pięć dwunasta”, czasami jest to mocny kop, a całkiem często – pełny żołądek .

W którym roku Kolumb odkrył Amerykę? W którym roku odbył się chrzest Polski? Jakub Cydejko tymi pytaniami zaczął mowę, w której przekonywał nas, że historia nie jest nauką – przynajmniej tak, jak jest uczona w szkole. Wyciągajmy wnioski, zadawajmy sobie pytanie „i co z tego wynika?” – zarówno ucząc się o przeszłych wydarzeniach, jak i w codziennym życiu.

Andrzej Kołodziej w mowie „samonapędzające się koło” opowiedział nam o swoich stylach przywództwa na przykładzie swojego nowego projektu,

dla którego rzucił pracę w korporacji. Andrzej, trzymamy kciuki!🤩🤞

Następnie odbył się warsztat Justyny. Justyna zakwestionowała nasze zaangażowanie jako członków klubu. Poruszyła do zadawania sobie podstawowych pytań – czego potrzebujemy jako członkowie, dlaczego tu jesteśmy, jakie są mocne, a jakie słabe strony klubu? Sala tężała od napięcia i emocji, gdy Justyna poruszała sumienie zarządu, każdej osoby z osobna oraz członków jako kolektywu. Dziękujemy!

Słowo dnia – ofensywny🏆
Najlepszy mówca – Andrzej Kołodziej oraz Jakub Cydejko🏆
Najlepszy oceniający – Milena Dzialuk🏆
Najlepszy humor – Andrzej Kołodziej🏆

Gratulujemy!