Warsztat Roberta Zycha: Docenić współpracę w czwartek 4 kwietnia

Przyjdź na niezwykły warsztat Roberta Zycha: DOCENIĆ WSPÓŁPRACĘ
Różnorodność we współpracy w oparciu o metodę prof. Marstona z Harvard School

Kiedy i Gdzie? 4 kwietnia w czwartek o 18:45 w Nowym Świecie Muzyki, przy ulicy Nowy Świat 63 w Warszawie. Spotkanie potrwa do ok. 21:00. Organizator: Top Careers Toastmasters

Główne cele na ten warsztat to:

1. Wzmocnienie umiejętności jak współpracować w różnorodnym zespole
2. Rozwój umiejętności jak reagować na ważne, czasem stresujące sytuacje w pracy
3. Wzrost naszej wiedzy jak stosować model prof. Marstona, aby wzmocnić radzenie sobie w okresie zmian
4. Wzmocnienie swojej świadomości jak wykorzystać swój styl współpracy do budowania odpowiedzialności w zespole

Jak współpracować w różnorodnym zespole. Model profesora Marstona z Harvard School (DISC) to program,który ma pomóc liderom efektywnie angażować zespoły do współpracy. DISC to esencja ponad 30 lat badań Profesora Marstona. To pakiet narzędzi, na który składają się:

• Interaktywne warsztaty oparte na autentycznych historiach (przykłady). W czasie tych warsztatów konfrontujemy swoje poglądy na temat angażowania zespołów, z poglądami innych menedżerów oraz z modelem angażowania zespołu w oparciu o preferencje społeczne. Konfrontacja ta zawsze owocuje refleksją, wynikiem której jest wyższa efektywność menedżerów jako liderów.

• Ćwiczenie DISC – ćwiczenie przygotowujące uczestników do warsztatu, do lepszego poznania siebie i swoich zespołów.

Warsztat Różnorodność we współpracy to aktywny program rozwoju umiejętności liderskich. W czasie warsztatu rozwiązujemy scenariusze case-study, poznajemy kryteria efektywnego procesu współpracy z innymi oraz poznajemy czynniki, które warto brać pod uwagę dostosowując swój styl współpracy do różnych osobowości w zespole.