Spotkanie 30.01.2018

O naszym ostatnim klubowym spotkaniu, zdecydowanie można byłoby pisać bardzo długo. Działo się dużo dobrego i było niesamowicie dobrze! Energia, mowy, humor i dużo wiedzy
Poniżej nasze wtorkowe spotkanie w pigułce:
Tomek Różański – otrzymał nagrodę Najlepszego Mówcy Wieczoru. “Podwójne życie” było jego opowieścią o wielkim zaangażowaniu w różne obszary życia a wszystko przeplatane humorystycznymi i pełnymi ciepła, historiami o córce.
Tomku-nasze gratulacje
Milena Dzialuk, opowiedziała o sytuacji związanej z oczekiwanym narodzin młodszej siostry…. która urodziła się bratem i relacjach które wspólnie budowali.
Trzeci mówca, Kasia Gryczka w projekcie numer 6, opowiedziała o swojej podróży do Japonii. Podała mnóstwo ciekawostek, które dla przeciętnego turysty nie są oczywistością w tak egzotycznym kraju. W ten sposób pokazała jak otwarta głowa i ciekawość życia pozwalają na dokonywanie wielu odkryć 🌋
Konkurs ocen wygrał Andrzej Wasiluk – co staje się niemal standardem, kiedy Andrzej bierze “kogoś na warsztat” Brawo Andrzeju!!
Z Konkursem Gorących Pytań najlepiej poradził sobie, jeszcze nasz gość a za chwilę członek klubu – Patryk Skóra. Brawa!
Toastmasterem wieczoru był Jarek Kuder. Jarku-dziękujemy pięknie za wiele informacji i wskazówek
Całość spotkania podsumowała Ola Chilkiewicz.

Dziękujemy wszystkim za cudne spotkanie i zapraszamy na kolejne, równie wyjątkowe. Czeka nas gość specjalny, zatem zachęcamy do zarezerwowania wtorkowego wieczoru dla nad bo szykuje się prawdziwie, wyborny wieczór!