Konkurs Mów Humorystycznych i Odpowiedzi na Gorące Pytania – 12.09.2017

Klub Top Careers Toastmasters ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie – Konkurs Mów Humorystycznych i Odpowiedzi na Gorące Pytania, w którym wezmą udział najlepsi śmiałkowie naszego klubu.

Uczestnicy Konkursu Mów Humorystycznych przedstawią nam przygotowaną specjalnie na tę okoliczność mowę, w której wykorzystają swoje nietuzinkowe pomysły i wyjątkowe poczucie humoru. A wszystko po to, aby wywołać w nas stan najgłębszego rozbawienia.
Z resztą sami doskonale wiemy, jaką moc ma humor na scenie, jak z każdym słowem mowy wypełnionej humorem stajemy się co raz bardziej uśmiechnięci, zrelaksowani i szczęśliwi. Słyszymy te okrągłe słowa, które trafiają do naszych uszu, widzimy odpowiednio dobraną do owych słów mowę ciała i w pewnym momencie czujemy ten dziki przypływ śmiechu, którego nie możemy zatrzymać…

Konkurs Gorących Pytań to już zupełnie inna formuła, to kwintesencja improwizacji na scenie. To majstersztyk naszych mówców, w którym możemy zaobserwować ich niezwykłą umiejętność szybkiego myślenia, łączenia faktów, błyskotliwość i opanowanie. Gorące pytania to gwarancja świetnej zabawy!
Każdy z nas na pewno potrafi sobie przypomnieć jak to jest znaleźć się w sytuacji, gdy dostajemy zaskakujące i trudne pytanie. Jak często to właśnie pustka jest czymś, co wtedy pojawia się w naszej głowie.  Ale nie w głowach naszych mówców! Każdy z nich wprowadzi się w stan niewiarygodnej aktywności umysłowej, dzięki której usłyszymy najbardziej błyskotliwe i niesamowite odpowiedzi!

Zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie!