Spotkanie 18.04.2017

No i mamy to! Zdobyliśmy ten Everest🏅 Piotr Cieszewski doprowadził nas na sam szczyt 👍Co to była za wyprawa!! Pełna pasji, dobrej energii i wiary w zwycięstwo 💪 Straty w postaci odmrożonego ucha i jednego palca były tego warte 😉
Podczas wspinaczki zagrzewał nas do walki Jakub Górski, jedyny mówca tego wieczoru. My zdobywaliśmy szczyt a Jakub opowiadał i dawał wskazówki jak dobrze poprowadzić handlową, rozmowę telefoniczną. Po takim warsztacie prawie sprzedaliśmy Everest tubylcom
Naszym przewodnikiem po trasie była Monika Kaczmarska która jak nikt, zna wspinaczkowe świąteczne tradycje. Po drodze na górę, Rafał Mirkowski aby podnieść nas na duchu urządził Konkurs Gorących Pytań. Zwyciężył Paweł Guzy Brawa!!!
Całą wyprawę wzorowo ocenił Marek Wzorek
Cieszymy się bardzo, że udało nam się dobrnąć do końca, choć wcale nie było łatwo. Dziękujemy pięknie wszystkim którzy byli tam z nami.
Nasze przeogromne podziękowania wędrują również do Piotra Cieszewskiego-było nam szalenie miło spędzić razem ten czas i wysłuchać twoich opowieści. Nasze toastmasterowe drzwi są zawsze otwarte dla Ciebie.
Kolejna wyprawa po oratorskich szlakach już za tydzień a będzie ona nie byle jaka bo tym razem będziemy biegać!! A No tak! Czeka nas maraton mów!!
Do zobaczenia 👍