Czy mamy świat kobiet czy świat mężczyzn? Spotkanie 07.03.2017

Na początku naszą sceną zawładnęli Łamacze lodów 😉 Nasze wtorkowe spotkanie otworzyła Ania Maresz oraz Marek Idziak, każde ze swoim Icebreakerem. To ich pierwsze przemówienia a nasi Mówcy, mieli niesamowicie dużo swobody, energii i pewności siebie. Jesteśmy z Was dumni i z cieszymy się, że pierwsze toastmasterowe kroki już za Wami!
Ania w bardzo naturalny sposób i z dużą dawką humoru opowiedziała nam o swoim dzieciństwie, wyjazdach studencki oraz pewnych motywujących brakach w życiu, czym zdobyła nasze serce i zwyciężyła w pojedynku oratorskim. Brawo Aniu! Marek, jak się okazało to artystyczna dusza, ma za sobą szkołę muzyczną oraz duże zdolności plastyczne. Marek mówił nam o działaniu, o tym żeby nie tracić szans ani czasu.
W drugiej części spotkania mieliśmy okazję wysłuchać dwóch prawdziwych Złotoustych, zaprawionych w oratorskich bojach, obytych ze sceną i z doświadczeniem którego naprawdę im zazdrościmy. Ewa Turek i Jarek Kuder powiadali nam o ciężkiej sztuce jaką są mowy konkursowe. Dali nam porządną lekcję i dużo cennych porad. Przed nami drugi etap Konkursu Mów i Ewaluacji więc słuchaliśmy jak dzieci-z otwartymi ustami 🙂
Oceną naszych początkujących Toastmasterów, zajęli się ich Mentorzy: Monika Kotylak i Piotr Rudzki. Chwalili, ganili ale przede wszystkim dawali cenne i motywujące wskazówki. Tym razem znowu kobieta podbiła scenę, najlepszym Oceniającym została Monika-Gratulujemy!
Nad płynnym przebiegiem całego spotkania stała kolejna silna kobieta-Paulina Zamelek a ocenę końcową i podsumowanie działań całego zespołu funkcyjnego zrobiła Julia Fiołka.
Ten dzień zdecydowanie należał do Pań, co nie oznacza, że nie ma u nas prawdziwych Mężczyzn. Z okazji dnia Kobiet, dostałyśmy cała masę dobrych życzeń i komplementów-dziękujemy pięknie 🎀
Wtorek za nami, czekamy aż emocje nieco opadną i zabieramy się za przygotowania do kolejnego spotkania. Do zobaczenia!!