Konkurs Mów i Ewaluacji, spotkanie 28.02.2017

Wielkie WOW!! Tak możemy powiedzieć o naszym Konkursie Mów i Ewaluacji. Wszystkie wystąpienia były jeszcze bardziej inspirujące niż zwykle, oceny na najwyższym poziomie a goście chyba zjedli porządne śniadanie bo klaskali bardzo głośno 😉 Pękamy z dumy bo udało się nam stworzyć naprawdę dobry Konkurs ale również połączyć go ze spotkaniem Alfa. Zaprosiliśmy inne kluby, staraliśmy się zintegrować warszawskie środowisko Toastmasterowe, pokazaliśmy to, co najbardziej wartościowe w nas a każdego z gości obdarzyliśmy wielkim uśmiechem-było niesamowicie dobrze🙂👍
Nasi Mówcy i Oceniający sięgnęli naprawdę wysoko i postawili nie lada wyzwanie przed uczestnikami kolejnych konkursów.
Nad przebiegiem wieczoru czuwała Monika Kaczmarska i Wiktor Bartko.
Mówcy na scenie prezentowali się kolejno: Antoni Jakubowski, Karolina Wrońska, Jakub Górski, Monika Kotylak oraz Piotr Rudzki. Potem był czas na Oceniających: Monika Kotylak, Antoni Jakubowski, Alicja Moszyńska, Piotr Rudzki, Tomasz Mężyński oraz Leszek Tomaszewski. Wszystkim gratulujemy odwagi, poziomu jaki zaprezentowali i dobrej energii jaką przekazywali nam ze sceny.
Kto zdobył podium? Juz spieszymy z informacjami.
Mówcy:
Pierwsze miejsce: Jakub Górski
Drugie miejsce: Monika Kotylak
Trzecie miejsce: Piotr Rudzki
Nagroda publiczności powędrowała do Antoniego Jakubowskiego
Oceniający:
Pierwsze miejsce: Piotr Rudzki
Drugie miejsce: Tomasz Mężyński
Trzecie miejsce: Leszek Tomaszewski
Nagroda publiczności powędrowała do Tomka Mężyńskiego.

Gratulujemy Wam Kochani wygranej!! Pokazaliście klasę i mistrzowski poziom! Brawa i ukłony w Waszą stronę. Top Careers Toastmasters jest z Was dumne i Wy rownież powinniście być dumni z waszego osiągnięcia!
Zasłużone gratulacje