Czy Toastmasters się opłaca? Spotkanie 21.02.2017

Nasze ostatnie spotkanie zostało zdominowane przez kobiety. Cztery wspaniałe Mówczynie, cztery niesamowite przemowy i mnóstwo kobiecej energii ⭐️🎉
Pierwsza zaprezentowała się nam Beata Bulak ze swoim Icebreakerem. Pełna spokoju i uśmiechu opowiedziała o swoim życiu oraz o największej pasji-Rottweilerach. Betata-pierwszy toastmasterowy krok za Tobą!
Druga weszła nas scenę Kasia Gryczka i jej magiczny aparat. Kasia opowiedziała nam o emocjach zamkniętych w zdjęciach i o tym, że fotografia pozwala nam smakować życie. Było bardzo inspirująco, mądrze no i zwycięsko. Kasiu-Gratulujemy!Trzecią kobietą na naszej scenie była Paulina Zamelek z mową “Pozytywnie Zakręceni” Paulina przeniosła nas w piękny świat dzieciństwa, przypomnieliśmy sobie smak waty cukrowej i zabawy na karuzeli.
Czwarta z pań-Ksenia Alper z wielkim humorem powiedziała jak zmienić pracę a przy tym nie zwariować. Kseniu-dziękujemy pięknie za te rady 😉
Sebastian Markiewicz zadbał o Konkurs Gorących pytań, zwycięzcą został Jakub Górski który sprytnie połączy słowa: fontanna, klucz oraz igła. Brawa za dobrą wyobraźnię.
Nasze potyczki słowne, postawę ciała czy nadmierne użycie dźwięków namysłu ocenił Łukasz Sadurek, najlepszym Oceniającym został nikt innym jak Piotr Rudzki a nad całością spotkania czuwał wspaniały i energetyczny Antoni Jakubowski.

Dziękujemy wam za wspólny wieczór i zapraszamy już za tydzień.
Przypominamy, że następny wtorek to wyjątkowe spotkanie-Konkurs Mów i Ewaluacji. Będzie inspirująco!