Walentynki po polsku, Spotkanie 14.02.2017

Był cukier, był lukier i zakochani Toastmasterzy, czyli Walentynki po Polsku. Nasze miłosne spotkanie rozpoczęła Ula Świetlińska która przełamała lody i powiedziała pierwszą mową. Icebreaker Uli był bardzo osobisty i okraszony dużą dawką humoru oraz dobrej ironii. Ula, pierwszy krok za Tobą-Gratulujemy! Druga mowa należała do Agnieszki Miliszkiewicz-Pajdzińskiej. Agnieszka weszła na scenę nie tylko z workiem pieniędzy, ogromną energią ale też pokazem slajdów. Opowiedziała nam o rynku pracy oraz zdradziła o czym marzą studenci, statystycznie oczywiscie;-) Trzecia mowa należała do Michała Obiegło. Michała nie staną na scenie ale zaprezentował nam się na ekranie w projekcie numer 5 z podręcznika Zawansowanego Mówcy. Dowiedzieliśmy się, że dobry temat na mowę to relacje międzyludzkie, biznes i ….ogórki konserwowe 😉
Ostatnia a zarazem zwycięska mowa należała do Łukasza Sadurka. Łukasz zebrał obszerne materiały, przeprowadził ankiety, przepytał znajomych a potem wszystko to podsumował i przedstawił nam idealny przepis na dobry związek. Łukaszu-Gratulujemy wygranej!!
Po wystąpieniach mówców, nadszedł czas na oceny. Najlepszą informację zwrotną, oczywiście w formie dobrze nam już znanej „kanapki” wygłosił nikt inny jak, Tomasz Mężyński-Brawa!
Drugim punktem wieczoru były Gorące Pytania w nieco innej odsłonie niż zwykle czyli Toastmasters Speed Dating. Były komplementy, maślane oczy i oczywiście wielki podryw. Tym razem Toastmasterzy byli łączeni w pary. Najlepszym duetem okazała się Agnieszka Miliszkiewicz Pajdzińska i Andrzej Wasiluk-brawo dla zakochanych 😉
Całe spotkanie bardzo rzeczowo podsumowała Główna Oceniająca, Monika Kotylak. Monika chwaliła nas, biła brawa ale także, wskazała błędy i merytorycznie wyjaśniła jak możemy ich unikać.
Nad przebiegiem tego miłosnego spotkania stała niezastąpiona Ania Księżnik, która zadbała o każdy szczegół tego wieczoru, taki jak czerwone girlandy czy piękna muzyka podczas przerwy. Aniu-było naprawdę uroczo.
Dziękujemy wszystkim którzy chcieli z nami porandkować w ten magiczny wieczór, następne walentynki za rok ale spotkanie Top Career Toastmaster już za tydzień-zapraszamy serdecznie!