Wege moda, Spotkanie 07.02.2017

Wegemasterzy oraz losowanie owoców zamiast gorących pytań. Dobrze czytacie, to my dzisiaj zwariowaliśmy 😉 To było niesamowicie soczyste, apetyczny ale również ociekające dobrymi wartościami spotkanie, które rozpoczęliśmy z ogromny przytupem. Joanna Szajner ze swoim Ice Breakerem, pozwólcie, że posłużymy się tutaj kolokwializmem, najzwyczajniej w świecie, rozniosła system. Pierwsza mowa w wykonaniu Asi a emocji, wzruszeń i mądrego przekazu było jak u zaawansowanego mówcy. Joasia otrzymała zasłużone owacje na stojąco! Brawo!! Chylimy czoła i gratulujemy tego wyczynu! Drugi wszedł ma scenę Marek Walecki z mową-Zima. Marek przypomniał mam ile radości daje ta piękna, biała i niewątpliwie urokliwa pora roku. Piotr Rudzki wygłosi zaawansowaną mowę na specjalne okazje. Chwalił siebie, chwalił nas, chwalił klub. Nic dziwnego, że przez chwilę poczuliśmy się najlepszym klubem w całej galaktyce. Wystąpienia mówców zamknęliśmy bardzo mocnym akcentem, mową naszego specjalnego gościa- Moniki Królak. Pierwszy DTM w Polce opowiedziała mam o sile kobiet i szarmanckiej postawie mężczyzn. Moniko, pięknie dziękujemy za szalenie wartościową i otwierającą oczy mowę.
Drugim punktem wieczoru był Konkurs Gorących Pytań, a w naszym wypadku Gorących Owoców Wygrał go Michał Obiegło, opowiadając o bezglutenowy przepisie na szarlotkę. Najlepszym Oceniającym został nikt inny jak sam Maciej Kietliński a specjalny konkurs na Najlepszego Funkcyjnego wygrała Karolina Wrońska która debiutowała w roli prowadzącego Gorące Pytania a Beata Bulak otrzymała specjalne podziękowania i rownież owacje na stojąco za pomoc i zaangażowanie jakie wniosła do klubu. Duże brawa dla wszystkich🏆
Natalia Ponikowska zakończyła spotkanie dając nam oceny zwrotne i sugestie jak i co możemy poprawić w następnych wystąpieniach. Cenne i celne uwagi-dziękujemy Natalio!
Nad całością spotkania czuwała nasza Wegemasterka-Kasia Gryczka. Kasiu, było bardzo pysznie!!
Dziękujemy wszystkim za wieczór i oczywiście zapraszamy na kolejne spotkanie.

07.02 07.02 1 07.02 2 07.02.3 07.02 4 07.02 3