Spotkanie 29 grudnia 2015 – Kalendarz

IMG_20151229_204832

Po prostu „KALENDARZ”, taki motyw przewodni ostatniego spotkania w tym roku zaproponował Antonii Jakubowski.
Nasz Toastmaster wiedział co robi, bo za moment wymienimy kalendarze i radośnie będziemy zapisywać wydarzenia NOWEGO 2016 ROKU.
LIDER LIDERÓW – tu nic się nie zmieniło, króluje Sebastian Żurek ! Ta dobra passa cały czas trwa, bo Sebastian został również najlepszym mówcą wieczoru.
Piękne zakończenie roku!

Na scenie wystąpił również genialny Sebastian Marczak, w przejmującej mowie „ 365 dni z życia”, który udowodnił nam, że już niczego się nie boi oraz Ksenia Alpen w opowieści o przejściu w nowy wymiar Roku 2016.
Jacek Banach zdobył tytuł najlepiej oceniającego ! Gratulacje !
Za to konkurs gorących pytań zdominowały kobiety. Kasia Gryczka w brawurowy sposób, zgodnie z tematyką spotkania wprowadziła nas w Nowy Rok, a Monika Kotylak w tym wydaniu była najlepsza i konkurs wygrała!

Odnośnie słowa dnia, prawie LINERNIE wypowiedzieli się w tej kwestii Panowie Marek Wzorek i Antonii Jakubowski, i decyzją Gramatyczki, Moniki Kotylak konkurs wygrali ex aequo.
Artur Jajszczak, Główny Oceniający nie oszczędzał nas tego wieczoru. Krytykował, upominał i przypominał. Ale na wesoło, bo to cudny wieczór był. Takie piękne podsumowanie 2015 roku, jeszcze w starym składzie, bo od stycznia rusza do boju Nowy Zarząd na czele z prezesem Leszkiem Tomaszewskim.
TO BĘDZIE WSPANIAŁA KADENCJA !

Wszystkiego DOBREGO dla WAS Toastmasterzy w ROKU 2016!
I aby DOBRZE rozpocząć NOWY ROK, to zróbcie jeszcze coś w starym i zarejestrujcie się:

15- 17.01.16 Rzeszów – Odlotowe TLI !
http://odlotowetli.pl/#rejestracja
ZAPRASZAMY !

Irmina Wróbel