Spotkanie 17 listopada 2015 – Czarny Łabędź

(tapeciarnia.pl)237603_czarny_labedz

Czy wiecie co się kryje pod tym pojęciem ? Toastmaster wieczoru Tomek Mężyński ukłuł dla nas nowe pojęcie, a my musieliśmy sobie z nim poradzić.

Bo to wcale nie łatwe jest. Nawet wielcy tego świata dali za wygraną i przegrali z nowymi sytuacjami, z którymi przyszło im się mierzyć. Groupon zaprzepaścił swoją szansę „nie oddając” się Googlowi , Encyklopedia Britannica straciła na korzyść Wikipedii, a Nokia na rzecz innych marek. Bo CZARNY ŁABĘDŹ to nowe, trudne i nieoczekiwane okoliczności, zdarzenia, które pojawiają się na naszej drodze w najmniej oczekiwanym momencie.

Jak sobie z nimi radzimy ? Tyle odpowiedzi, ilu Toastmasterów i gości na spotkaniu.

Tomek został również Liderem Liderów !

Brawo, ten wieczór należał do niego !

Leszek Tomaszewski w 9 projekcie przedstawił nam zalety samochodów elektrycznych, a my już myślimy co tu zrobić z naszymi ?

Jacek Banach dzielił się swoimi doświadczeniami i już wiemy, że bycie liderem i coachem to odpowiedzialność jest ! Sztuką jest bycie profesjonalistą, bez strat dla własnego DNA, talentu i naszych unikalnych cech, które są immanentną częścią naszej osobowości dzięki, której jesteśmy kompletni.

Konkurs gorących pytań poprowadzony przez świetnie przygotowaną Karolinę Fotygę, wygrał genialny Piotr Rudzki, który wpadł tylko na chwile, żeby zgarnąć nagrodę !

Całe spotkanie, poważnie, dokładnie i merytorycznie ocenił Sebastian Żurek.

Jest trochę do poprawki…, ale damy radę !

ZAPRASZAMY na kolejne.., już za tydzień !

Irmina Wróbel