Spotkanie 11 sierpnia 2015 – Fikołek, czyli koniec początkiem wszystkiego

20150811_202632

To naprawdę było nieszablonowe spotkanie !

Wszystko zaczęło się od końca. Zrobiliśmy fikołka, a nawet salto, by koniec mógł stać się początkiem i żeby to wszystko twórcze było. O rozwoju tu mowa, ucieczce od schematów, które uwalniają kreatywne myślenie.
Zadanie karkołomne poprowadzone brawurowo, przez Toast Mastera wieczoru, energetyczną Justynę dostarczyło mnóstwo powodów do radości i śmiechu.
Było twórczo, kreatywnie, nieszablonowo, po prostu inaczej.
Cały zespół biorący udział w tym wydarzeniu stanął na wysokości zadania. Wszyscy stworzyli jeden organizm, drużynę grającą do tej samej bramki!

Zwycięzcami w konkursie na użycie słowa dnia NIESZABLONOWY, zostali WSZYSCY nieszablonowo !

Główny oceniający Darek, świetnie się odnalazł w nietypowej konwencji spotkania. Czuł się i pływał, jak ryba w wodzie. Podkreślił znaczenie pytania dnia na spotkaniach Toast Masters. Wszyscy grzecznie wypowiedzieliśmy się na temat naszych osobistych „ końców, które były początkiem…?”

Najlepszym oceniającym mowy został Jacek, który w barwny i ekspresyjny sposób odniósł się do wystąpienia Andrzeja. A o piaskownicy to było, i nie o takiej zwykłej. Maroko, wielbłąd, pustynia i całe „morze piachu”, a może góry piachu ?

Tytuł najlepszego mówcy wieczoru zdobył Przemek, ujmując nas opowieścią o kobiecym fochu pt. „ Broń masowego obrażenia”. Tak, trafił w sedno, on naprawdę „czyta” kobiety!

Konkurs na gorące pytania wygrał Wiktor ! Owacji otrzymał całą masę, szczególnie od Jakuba !

Liderem liderów została Aleksandra, która również pięknie opowiedziała o roli jedzenia, w swoim II projekcie pt. „Jedzenie, które zabija”. Unikajmy margaryny, cukru i coli !

Za nieszablonowe zachowanie, nieszablonowymi nagrodami (ten, kto był to wie, a u tych nieobecnych pozostawię głód ciekawości..:) zostali nagrodzeni Julia i Staszek !

GRATULACJE !

Co u nas ?

Zaraz, a tak konkretnie 13-16.08.15 wyjeżdżamy na I Ogólnopolską Konferencję Toastmasters do Lublina
18. 08.15, godz. 19:00 – maraton mów
25.08.15, godz. 19:00 – regularne spotkanie
01.09.15, godz. 19:00 – konkurs mów humorystycznych – prowadzi Justyna Mosek
08.09.15, godz. 19:00 – spotkanie specjalne ALPHA
18.09.15, godz. 19:00 – wydarzenie specjalnie aranżowane przez Justynę Mosek na Polach Mokotowskich (schody obok głównego zbiornika wodnego) – międzyklubowe spotkanie Toast Masters (impreza przeniesiona z 04.09.15)

Zapraszamy !

Irmina Wróbel