Spotkanie 7 lipca 2015 – Kto czyta ten żyje wielokrotnie – prawda, czy fałsz ?

spotkanie_20150707

Tym razem było „olśniewająco” 🙂 ! Słowo dnia wybrane przez gramatyka Michała godnie zastąpiło, a nawet wyparło wszechobecne panujące „fajnie”.

Toast Master wieczoru Aleksandra wprowadziła nas w świat literatury i uroczo sprawowała pieczę nad spotkaniem. Zapragnęliśmy jeszcze więcej „żyć”, bo dwa to dla Toast Masterów za mało 🙂 !

Główny oceniający Zbyszek poddał spotkanie wnikliwej analizie. Nic nie umknęło jego uwadze. Zasygnalizował elementy do poprawienia, by potem osobiście rozwinąć „wątpliwe wątki” spotkania z zainteresowanymi. Jakub, jak zwykle brylował na scenie i kolejny raz zdobył tytuł Lidera Liderów. Wspaniale 🙂 ! Scena to jego naturalne środowisko!

Konkurs gorących pytań wygrał Sebastian. Mowa ciała Sebastiana to mistrzostwo świata:) !
Nasi mówcy, spisali się na medal, ale zwycięzca jest tylko jeden i „bierze wszystko” :). Została nim Aleksandra w swojej pierwszej mowie pt: „Zmiana”. Gratulacje!

Co to jest PESTEL ? Dzięki Paulinie, ten tajemniczy kod został złamany, a my bogatsi o nową wiedzę skrzętnie robiliśmy notatki ze znaczenia poszczególnych literek.

Tomek pierwszorzędnie połączył Tatry, czołg i Elę i okazało się, że to wszystko ma sens:)!
Najlepszym oceniającym, jak zwykle została genialna Ewa. Stanąć z Ewą w szranki, to dopiero jest wyzwanie !

Swoją obecnością zaszczycił nas Michał Mazurek Area Dyrektor z Lublina i chętnie korzystał z naszej sceny. A my już niebawem skorzystamy z jego gościnności, bo wybieramy się w sierpniu do Lublina.
Po Syrenkę zgłosiła się Julia i tym razem, razem powędrowały do Vistula Toastmasters.
Kto ją stamtąd odbierze ? Okaże się … niebawem 🙂 !

Na kolejnym spotkaniu Toast Masterem wieczoru będzie Wiktor ! Będzie się działo:)!
14.07.2015, wtorek, godz. 19:00 Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, ul. Stefana Czarnieckiego 51,
Zapraszamy !

Irmina Wróbel