Spotkanie 2 czerwca 2015

spotkanie_20150602

To spotkanie przejdzie do historii, bo tyle NOWYCH sytuacji miało miejsce, że… och – np. czy wiecie co to są: embolofazje, rewizje oraz dysrytmia, bradylalia, tachylalia?
Tak właśnie się zaczęło, a z upływem czasu ZAADAPTOWALIŚMY się do tematu wiodącego i tylko na tym skorzystaliśmy! 🙂

A Ty – kiedy ostatni raz zrobiłeś coś inacześ niż zazwyczaj?

Lider Liderów – “powtórką z rozrywki” było nagrodzenie aktywności Macieja Turskiego – zasłużone BRAWA, tak właśnie się wygrywa!

Gorące Pytania – nie dość, że Nowy Klubowicz Jakub Miałkowski wpadł na pomysł i świetnie je poprowadził, to ochotnicy (w liczbie 5), sami wyrywali się do odpowiedzi i stworzyli bajkę jakich mało – w sumie jakiej jeszcze nie było, bo kto by pomyślał, że jednorożec ptakiem zostanie, hmmm?! Jednak zanim do tego doszło wszystko początek swój miało w głowie Renaty Żalińskiej, która dzięki adrenalinie wykoncypowała i wygrała – GRATULACJE!

Toastmaster wieczoru – Michał Marcinkowski – nie zapominamy o Tobie, koszula swoje zrobiła i jaśniejąca gwiazda nad Tobą rozbłysła. Cieszymy się, że promujesz stwierdzenie – największą porażką jest nie spróbować. DZIĘKUJEMY i pytamy – kiedy znów będziemy Cię oglądać na scenie?

ZAPROSZENIE
“Inaczej o maratonie” – to wydarzenie już za tydzień, 7 mówców mamy już w “blokach startowych” – jeśli ktoś chce dołączyć do tego grona… ach, z resztą sami wiecie co / gdzie / jak. 🙂

Do miłego zobaczenia!

Anna Piotrowska