Podsumowanie spotkania_19.marca

Szybki czas

Szybko przeprowadzone, kolejne spotkanie klubu Top Careers Toastmasters pt. „Szybki 576066_10151496427254914_909492923_nczas”, które zorganizowaliśmy 19 marca, umożliwiło prezentację oraz ewaluację kolejnych mów i ocen członków naszego klubu.

Pierwszy o „Klubowym savoir-vivre” opowiadał Przemek. Stylowy kapelusz i ruchy dopełniały całość jego przemówienia. Agnieszka, druga mówczyni, uświadomiła nam w swojej mowie „Rąsia” skąd wzięły się gesty, które stosujemy na co dzień. Trzecią mowę przygotowaną zaprezentował tego wieczoru Tomek. Scenkę z krytyką słowną „Obrona czy nokaut?” poprzedził wstępem teoretycznym.

Po przerwie, Monika w jasny i przystępny sposób przekazała w kolejnym programie szkoleniowym ważne informacje dotyczące misji. W tytule „Sens istnienia” zawarte zostały liczne przykłady oraz porady jak poprawnie tworzyć misję.

Część mów improwizowanych poprowadził Jarek, który w bardzo ciekawy i interesujący sposób zorganizował konkurs Gorących Pytań. Następnie Leszek, Ewa i Łukasz dokonali ewaluacji mówców z pierwszej części spotkania.

Całość spotkania w krótki sposób została podsumowana przez zespół oceniających: Michała, Monikę, Agnieszkę i Magdę.

Na zakończenie nasi Goście krótko przedstawili swoje wrażenia dotyczące spotkania, a po nich – ogłoszenia klubowe. Po spotkaniu wszyscy chętni wybrali się do klubu na dalsze rozmowy w kuluarach.

Toastmaster
Sebastian