PODZIĘKOWANIA_Kajaki z TCTM_19 sierpnia

Plusk fal, słońce złocące się połyskliwie na barwnych krawędziach wioseł,  
śmiech i śpiew na ustach Toastmasterów i ich przyjaciół – czego chcieć
więcej w wakacyjny, niedzielny dzień?

Dzięki zaangażowaniu i znakomitej organizacji Darka Stańczaka mogliśmy nacieszyć się wspaniałą atmosferą Toastmasterowego spływu kajakowego na Pilicy, gdzie 19 sierpnia spotkaliśmy się aby wspólnie, aktywnie spędzić czas. Ci z nas, którzy brali udział w takiej zabawie, mieli znakomitą okazję nauczyć się od bardziej doświadczonych jak się trzyma wiosło, co zrobić kiedy kajak utknie na mieliźnie i jak sobie poradzić, gdy obrócimy się tyłem do prądu rzeki – a wszystko to bez wysiadania z kajaka 🙂  Zaprawieni w “płytkowodnych” 😉 bojach uczestnicy natomiast, cieszyli się wspaniałą pogodą i dali recital pieśni mniej lub bardziej zaangażowanej ;P
W trakcie spływu był także czas na grilla, figle w nagrzanej słońcem wodzie i rozmowy, rozmowy, rozmowy – czyli to, czym dzięki błyskotliwej wymowie i dowcipowi naszych klubowiczów przyciąga do naszego grona ich przyjaciół, rodziny i znajomych.

 

Darku – w imieniu wszystkich uczestników spływu i Zarządu naszego klubu, serdecznie Ci dziękuję!

Agnieszka Suchorolska,
Wiceprezes ds. Public Relations

Zdjęcia:https://picasaweb.google.com/stantheman912/Pilica?authuser=0&authkey=Gv1sRgCJTuv_PPhuOExgE&feat=directlink
https://plus.google.com/photos/113553775591885830307/albums/5780157757801471361